Pořady v TV

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#16 Příspěvek od kejki »

Televizi jsem daroval rodičům, jen zabírala místo. Pak jsem so pořídil Tv tuner do PC a vychází to tak jednou za měsíc. Třeba bych i koukal častěji, ale není chuť, ani velké vánoční opakování mě nenalákalo - celkem 3 filmy za svátky. Možná je člověk přesycen těch schémat.
Pořád si slibuji, že si budu nahrávat kino na ČT2, tam bývají slušné kousky, ale nějak vynechávám i to.
Ale vůbec pak neznám hvězdy a superstar a televizní reklamy jen 10 let staré.

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Jirka »

kejki píše:Ale vůbec pak neznám hvězdy a superstar ...
Tak to je ale průsvih. Kazíš talevizím PR články o sledovanosti. :D

Mně stačí, když od půl osmé u večeře mám puštěnou ČT1 a vidím do osmi několikrát ty stejné upoutávky na další pořady (o upoutávkách na jiných stanicích ani nemluvě). To mě vždy tak vyčerpá, že si raději pustím počítač a udělám si vlastní "pořad".
*****

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#18 Příspěvek od kevin_mitnick »

Tak, tak.

Po procteni programu nasich TV stanic na vanoce a silvestra jsem s podekovanim prozretelnosti pohledl na domaci multimedialni centrum pod televizorem a tise pohladil 2TB FTP servr v kumbalu. Decka meli na vanoce vyber ze starych Ceskych pohadek a navrch prastaryho kreslenyho Asterixe a ja si silvestra uzil u Stargate - Atlantis...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Crifodo »

Česká televize je, proč to nepřiznat, u (_._) s dechem, propouští zaměstnance a stejně nemá finance, nákupy pořadů jsou drahé a vlastní tvorba taky, navíc na ni už ani nemá kvalitou autorů. Takže se reprízujou totální vyhrabávky bez umělecké i historické hodnoty a nakupuje céčková produkce od zahraničních outsiderů. Těžko mluvit o nějaké dramaturgické koncepci. No a v téhle situaci si vymyslí další programové okruhy a různé další aktivity, takže se peníze dál rozmělní...
akorát by mě tak trochu zajímalo, kolik z nás, co tu vyjadřujeme televizi despekt, přestalo platit ten povinný státopoplatek 135,- :roll:

Uživatelský avatar
PLV
Příspěvky: 400
Registrován: 21 říj 2007, 02:00
Bydliště: Litovel

#20 Příspěvek od PLV »

Bohužel se nepodařilo ve sněmovně zrušit povinné placení ČT a rozhlasu. Byl to po dlouhé době jediný rozumný návrh od ODS. Ale jinak se přece na satelitu dá dívat na hodně zajímavých věcí. Jsou tam různé dokumenty a zpravodajství. Vždy si něco vyberu a nestačím se dívat. Pokud máte více zájmů a ne jen elektroniku, dá se na satelitních programech vždy něco najít. :D
Netřep se mnou!

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#21 Příspěvek od janousek »

Jak to děláš, než to všechno prolezeš, tak už je tam jiný pořad. :nevim:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“