Service repair manual Nikon D100 ; D80 ; D70 ; D1 ....

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

Service repair manual Nikon D100 ; D80 ; D70 ; D1 ....

#1 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

Ahoj,
mám obrovskou prosbu.Potřebuji manuál k jednomu z těchto nikonů a nabo zapojení konektoru AC zdroje napájení.Nechce se mi za něj dávat 2000kč.Potřebuji jen vyčistit šachtu a namapovat CCD senzor.

děkuji za odpovědi ...

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#2 Příspěvek od caven »

někde doma mám na D50...
Ale senzor doma nenamapuješ vyjma teda na té D100 tamto snad nějak šlo, přes nějaký program...

Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

#3 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

mam D100 :D tak mi to sem dáš PPPRRROOOSSSíííMMM :)

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#4 Příspěvek od caven »

xxxEDISONxxx píše:mam D100 :D tak mi to sem dáš PPPRRROOOSSSíííMMM :)
Tak to promiň, ale asi tě zklamu :( Jelikož já mám D80 a D40 tak jsem se o to nezajímal.. Ale vím kde je to na 80% napsaný..

http://forum.fotografovani.cz/

zkus projít toto forum pokud ho tedy neznáš. Tam by si to mohl najít..
Ale v NIKONu to myslím nedělají na počkání, bohužel a cena je něco kolem 1500,-

Jo a aco chceš čistit na šachtě ??

xxxEDISONx

#5 Příspěvek od xxxEDISONx »

je tam chip.A zrcaslo se na furt sklopí jen se zdrojem tak že potøebuji schéma jakého koli nikonu s konektorem co je na adaptéru EH-5 a namapování je jasná vìc,tam to bez toho taky nejde.abych si tan adaptér mohl vyrobit konektor si odleju z dentakrilu nebo v nejhorším použiju jen krokodýlky...

xxxEDISONx

#6 Příspěvek od xxxEDISONx »

caven píše:nìkde doma mám na D50...
Ale senzor doma nenamapuješ vyjma teda na té D100 tamto snad nìjak šlo, pøes nìjaký program...
Dáš mi sem to schéma? Prosím 8O

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#7 Příspěvek od caven »

xxxEDISONx píše:
caven píše:někde doma mám na D50...
Ale senzor doma nenamapuješ vyjma teda na té D100 tamto snad nějak šlo, přes nějaký program...
Dáš mi sem to schéma? Prosím 8O
Až budu doma tak klidně ;) problém je v tom že doma budu až příští týden, tak když na to nespěcháš tak není problém.. Jo je to servisní manuál na D50..

xxedisonx

#8 Příspěvek od xxedisonx »

mno stáhnul jsem to (sevice na D50) a neni tam polarita toho konktoru tak bych chtìl požádat nìkoho kdo ten adaptér má jestli by nepøemìøil jaké jsou napìtí a polaryty tohoto konektrou moc díky

Uživatelský avatar
cikan
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2004, 02:00
Bydliště: Böhmische Trübau

#9 Příspěvek od cikan »

Hola xxedisonx,
objevil jsem, že mám pro D100 3 soubory - repair manual, soft a parts list. Celkem to má asi 18 MB. Chceš z toho ještì nìco - pøíp. kam to mám upnout?

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#10 Příspěvek od caven »

cikan píše:Hola xxedisonx,
objevil jsem, že mám pro D100 3 soubory - repair manual, soft a parts list. Celkem to má asi 18 MB. Chceš z toho ještě něco - příp. kam to mám upnout?
no mohl bys to někam hodit, např. uloz.to, iskladka...

Děkuji

ly

#11 Příspěvek od ly »


Přílohy
Nikon - konektor zdroje EH-5.gif
Popis zapojení konektoru sí￾ového zdroje Nikon EH-5 (pro Nikon D40/D50/D70/D80/D100)
(52.29 KiB) Staženo 239 x

Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

#12 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

Ani nevíš jak jsi mě potěšil děkuji děkuji děkuji jsi borec.Nedovedeš si představit jak dlouho toto scháním a s tím manuálem upni to třeba na rapid to je jedno.... .


PS:moc díky všem moc jste mi pomohli mám po chipu několik dost nepěkných hotpix a potřebuji se jich zbavit. ...

Uživatelský avatar
Lord_Falcon
Příspěvky: 1
Registrován: 14 led 2009, 01:00

#13 Příspěvek od Lord_Falcon »

ako to dopadlo?

Uživatelský avatar
xxxEDISONxxx
Příspěvky: 273
Registrován: 01 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Šumava Prachatice tady je svět ještě normální v zimě bílý sníh v létě vedro ...

#14 Příspěvek od xxxEDISONxxx »

dopadlo to dobře podle toho štítku jsem si udělal napájecí zdroj pro svůj fotoaparát.

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“