Pračka CANDY CTS 100 - schema zapojení

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vortata
Příspěvky: 4
Registrován: 04 led 2010, 01:00

Pračka CANDY CTS 100 - schema zapojení

#1 Příspěvek od vortata »

U pračky CANDY CTS 100 mám závadu - přehřívá prádlo. Zavolal jsem opraváře a ten proměřil termistor, řekl, že je v pořádku a že to je závada na elektronice, že pračka musí do dílny a že to bude stát 3000- Kč. Za tento úkon a sdělení, což trvalo asi 5 minut, si naúčtoval 450.- Kč. Jsem v důchodu a taková vydání si již nemohu dovolit. Mám známého elektronika, který by se o opravu pračky mohl pokusit, ale bylo by dobré, kdybych mu mohl předložit schema zapojení toho termistoru. Poradí někdo, kde by se dalo toto schema sehnat ?

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#2 Příspěvek od KUBO »

so schemou vam nepomozem,ale asi 80% pracok Candy ked sa prehrievali bol vadny prave ten termistor a potom programator.tie termistory ked sme objednavali tak sme na nich cakali niekedy aj dva mesiace.

Uživatelský avatar
vortata
Příspěvky: 4
Registrován: 04 led 2010, 01:00

#3 Příspěvek od vortata »

Termistor je v pořádku, nějaká závada je na elektronické desce, která spíná topné těleso.

Uživatelský avatar
sefi
Příspěvky: 271
Registrován: 15 dub 2008, 02:00

#4 Příspěvek od sefi »

mam presne ten istý problém na candy..prehrieva prádlo to čidlo sa mi zdá zlé i ked napatie na nom je 4,4 V a s rastucov teplotov klesá..ale odpor čidla je vyše 100Kohm..to je podla mna zlé..alebo nie?..candy som ešte neriešil..

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“