Hlod tyzdna :-D

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BaluSK
Příspěvky: 264
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Rimavska Sobota
Kontaktovat uživatele:

Hlod tyzdna :-D

#1 Příspěvek od BaluSK »

Neviem či mi to admini z tejto sekcie nevyhodia,ale táto mi pripadala najpríbuznejšia.Mal som pred chvíľou telefonát,aký ste už určite mali všetci...ale musel som to sem hodiť,lebo keď som položil telefon,tak som šiel od smiechu do kolien :-D

zákaznik:Haló,tam je opravovňa televízorov?

ja: áno,nech sa páči

zákazník: mám pokazený televízor,dal by sa opraviť ešte dnes?

ja:pokiaľ mám potrebné diely skladom,tak bez problémov
aký je to televízor?

zákazník: náš,OVP-čko

ja: malo by to byť bez problémov,aká je na ňom závada?

zákazník: nemá to veľkú chybu,tam je len zlý vypínač,alebo asi tepelná poistka

ja: tepelná poistka??? to je čo?

zakazník: to neviete?,to je ten kondenzátor

a v tú ranu som sa už váľal pod stolom :-D:-D:-D

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

Hehe no ale ked si to tak vezmeme z teoretickeho hladiska ma pravdu :D Kodany predsa trpia a postupom casu odchadzaju ked su velmi tepelne namahane :) Ale myslim ze taketo detaily uz dotycny nemal na mysli.

Uživatelský avatar
paca123
Příspěvky: 274
Registrován: 29 lis 2008, 01:00
Bydliště: Mladá Boleslav

#3 Příspěvek od paca123 »

Super hláška je taky od našich tmavších spoluobčánů.
Panko níč tomu není zvuk jde akorát obraz nejde.
To bude jenom nějaký kabel.Brácha to říkal.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od Sendyx »

Tak ať ho brácha vymění more ne ?

Uživatelský avatar
8832
Příspěvky: 194
Registrován: 14 říj 2009, 02:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od 8832 »

Dyk more to bude len nejaký kontakt :P

Uživatelský avatar
jurill
Příspěvky: 161
Registrován: 12 kvě 2007, 02:00

#6 Příspěvek od jurill »

Moje naj:
zákazník: Blýskalo sa, ale to nemôže byť od blesku, lebo v momente keď zablýsklo som ho vytiahol zo zásuvky.
ja : Tak ste pane rýchlejší ako blesk.

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#7 Příspěvek od dalik »

No my, když jsme asi před patnácti lety otevírali s kolegou Reklamku, tak k nám konkurence vyslala špionku zjistit, jestli máme i řezací plotter (měli jsme). Načež špionka vlezla do kanceláře, oči jí rejdily kolem hlavy a otázala se: "A máte plotter?" Než jsem se stihnul nadechnout a říct že ano, kolega od vedlejšího stolu pronesl: "Ne, my máme cvičeného hada, my mu řekneme, on se natvaruje a kolega ho pak obřízne nožíkem." Já zajel pod stůl mrtvý smíchy a špionka vystřelila ven :-D
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#8 Příspěvek od bu2520 »

před lety mi starostka dovezla telku, že nejde zapnout, nebo jen občas , telku jsem připojil šla preventivně proletoval studeňáky a paní si jí odvezla za chvilku volá, že telka stejně nejde, dojel jsem k ní telku zapnul a ta hned běžela ta kspokojenost, jen dojedu domu už telefonat, že si chtěla pustit telku a nejde tak zase zpátky, nakonec se z toho vyklubaly vadné baterky v dálkáči.
Druhý případ pán že má pruhy v obraze , koukám na telku a žádné nevidím, copak je nevidíte , tu tlustou černou nahoře a dole? , nj na obrazovce 4:3 vysílali 16:9

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#9 Příspěvek od stefan31 »

Pracovníèka nemenovanej firmy zavolala servis na svoj PC, pretože ulomila držiak na kávu...rannú kávu si totiž kládla do otvoru vysunutej CD mechaniky, a bola presvedèená o tom, že to slúži na tento úèel a že je to od neho ve¾mi milé...
...upratovaèka h¾adala zásuvku na svoj vysávaè a našla;- v UPS-ke.

Áno, niekto by to mal zozbiera￾ a vyda￾ nejakú publikáciu, podobne ako Murphy-ho zákony, ja osobne o jej úspechu nepochybujem...

Stefan31

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#10 Příspěvek od kokun »

Vyprávěl kolega.
Byl svým známým zavolán na opravu nějakého Samsunga. Otevřel telku - nějaký divný zápach, všechno kolem VN mokré, co mohlo korodovat, bylo zelené měděnkou. Telku vysušil fénem, vše vyčistil, co bylo třeba opravil.
Netrvalo ani měsíc - znovu: "Telka zase nejde" :roll:
Přijde, otevře telku - a zase, jako minule. Zase všechno mokré, zkorodované, smradlavé :cry:
Co se z toho vyklubalo? Majitel měl kocoura-medvěda. Ten Samsung měl zadní dekl hodně hluboký a téměř vodorovný. Kocour na tom deklu s oblibou chrápával - líbilo se mu tam, odspoda (přes větrací otvory) byl pěkně vyhřívaný. Jenže kocour-lenoch, byl líný slézt, i když se mu chtělo chcát 8O :lol: :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od forbidden »

Nojo, zvířata a technika nesmí k sobě. Taky jsem nadšenej, když mi donesou na opravu noťas, kterej má místo klávesnice pelech pro kočku. Ty chlupy se dostanou všude, větrák to hezky roznese všude po vnitřnostech, než se sám zadře.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od ZdenekHQ »

kokun píše:Kocour na tom deklu s oblibou chrápával - líbilo se mu tam, odspoda (přes větrací otvory) byl pěkně vyhřívaný. Jenže kocour-lenoch, byl líný slézt, i když se mu chtělo chcát 8O :lol: :cry:
Spíš bych řekl, že si značkoval pelech. Hajzlíci to jsou, smrdí jak tchoř, jediná účinná zbraň zatím je, že všude, kde si cvrknou, nastříkat agresivní voňavku a vůbec je nepouštět do baráku. Co nevisí na zdi, smrdí kocourem, což člověk ocení hlavně tehdy, když to z venku v zimě přinese domů a ta vůně se pěkně rozvine (dřevo do krbu, koš na dřevo, lopata na odklízení sněhu, zapomenuté boty). Před dvouma rokama jsem takhle dopadl i s adventním věncem, kocour výrobci chrápal v jehličí...

A pokud máte kočku, je to 10x horší, kocouři se můžou přetrhnout v tom, kterej kolem domu víc "voní".
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od zdenoeddie »

Ja mam 4 kocuroch, a ziaden problem, samozrejme do domu nie, maximalne pred dvere, a sem tam vlietnu do chodby, ale hned idu von. Skor mi vadi ten bordel okolo misky na zradlo.

Uživatelský avatar
PLV
Příspěvky: 400
Registrován: 21 říj 2007, 02:00
Bydliště: Litovel

#14 Příspěvek od PLV »

Jo, s kocoury je problém a když je jich v okolí hodně, je vše na dvoře dokonale prochcané. A běda nechat někde stát motorku, kolo, auto a jiné podobné věci. Jsou perfektně označkované. :D
Netřep se mnou!

Uživatelský avatar
stephunk
Příspěvky: 395
Registrován: 19 lis 2006, 01:00
Bydliště: Žilina

#15 Příspěvek od stephunk »

Nádherný prvý príspevok, síce nie som servisák, iba sem tam niečo pokazím. Ale v obchode s elektrotechnickým materiálom sú podobné hlášky na dennom poriedku. Je skôr šťastie ak sa na tom zasmejeme, keď sa tak stane, váľa sa pol predajne :) To jednoducho nevymyslíš :lol:

Zákazník: Dobrý deň
Ja: Všetko to bude??
(boli fofry-zapol sa mi automat)

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“