na vod na bastl kamer. systemu zejmena archivaci dat

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
sas

na vod na bastl kamer. systemu zejmena archivaci dat

#1 Příspěvek od sas »

zdravim
prosim nekoho kdo s tim ma skusenost o radu potrebuji hlidat auto pred domem bohuzel se krade i na vesnici cim dal vic pred mesicemukradli liti poklopy,tak bych chtel necojako infra kamera +infra cidlo tomu rozumi,ale chtel bych aby po sepnuti byl zaznam tak deset sekund aby zaznamenal projizdejici vozidlo,ale nejvic potrebuji radu jak to archivovat na pc ani na videorekorder to nechci spotreba energie pripad. pozar chtelo by to nejaky chip nebo kartu na zaznamv rozumne cenove relaci.vim zetu par tecto dotazu je ale vse se zabyvaji pripojenim na pc nebo videorc. diky

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Ked si kupis kartu do PC, tak soft ti urobi to ze nemusis si ku kamere davat ziadne cidlo. Tam si v softe nastavis ako dlho ma nahravat a hotovo. Zalezi kolko chces investovat. Karta cca 3-4000Kc.
Kamera staci akakolvek.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

sas

#3 Příspěvek od sas »

jo to vim,ale to prave nechci chtel bych to na nejakou chipovou jednotku ale ty sou taky drahy jednoduss by to bylo na videorec. spinani pres cidlo a relatko +casovac

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#4 Příspěvek od galjo »

sas píše:jo to vim,ale to prave nechci chtel bych to na nejakou chipovou jednotku ale ty sou taky drahy jednoduss by to bylo na videorec. spinani pres cidlo a relatko +casovac
Potom už len spávať vedla auta a budeš to mať lacnejšie. :lol:

Návštěvník

#5 Příspěvek od Návštěvník »

jo a nebo si to zrovna pojistit u firmy smith a westn

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#6 Příspěvek od Raptor181 »

sas píše:jo to vim,ale to prave nechci chtel bych to na nejakou chipovou jednotku ale ty sou taky drahy jednoduss by to bylo na videorec. spinani pres cidlo a relatko +casovac
Budes to mat dost nekvalitne, lebo tam bude oneskorenie, a na druhej strane su aj take videa ktore maju poplachove vstupy, ale to je ina cenova relacia.
V tomto pripade ti asi nepomozem...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

no neva i tak dik

Uživatelský avatar
ipm
Příspěvky: 127
Registrován: 21 pro 2008, 01:00
Bydliště: Rákoš
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ipm »

Da sa to vyriesit pomerne jednoducho:

1 s PC:
Kupit akukolvek kartu s video vstupom /pri webkamere netreba/
Potom software napr. od asusu ten pridavaju na svoje cd.. tusim asus videosecurity alebo ako sa vola...

Nastavit v sw podmienky zaciatku archivacie...

2. S pouzitim stareho videa s LP rychlostou.. tych je do bludu
Namiesto do pc karty pichnes vstup do vcr a nastavis nahravanie.. cidlo pre pohyb /napr zo svetla/ pouzi ako spinac pre start rec a po vypnuti cidla na stop rec.... to je cele, ja som to tak mal urobene niekedy okolo 1999 a stacilo mi to :) ....vtedy :D
-=IPM=- Manager projektu Tuxík. Uvítam Váš názor na tento projekt.. Viac info na http://www.ipmm.sk

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“