Kúpiť Notebook Acer alebo Asus?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#46 Příspěvek od Cust »

Crifodo píše:cust: vata = škvarky?
;-) tak nějak...

Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

Môžem sa pred kúpou opýtať na skúsenosti s NB Acer a Asus?

#47 Příspěvek od jogo »

Zatiaľ to ešte vyriešené nie je (nie je to pre mňa) ale priebežne príspevky čítam, za všetky ďakujem :wink:

Uživatelský avatar
jogo
Příspěvky: 1158
Registrován: 14 lis 2009, 01:00

#48 Příspěvek od jogo »

Takže je to doriešené,
vybraný bol Asus
http://notebooky.heureka.sk/asus-ul30a- ... ecifikace/
a max. spokojnosť
Zatiaľ :wink:

Ešte raz ďakujem.

Uživatelský avatar
novajz
Příspěvky: 56
Registrován: 11 led 2010, 01:00
Bydliště: Hradec nad Moravicí
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od novajz »

Já mám asus F5R, několikrát politej a vyčištěnej, svačím na něm, dělám v dešti, pádů povícero, jednou i ze strechy do sněhu (dělám bezdráty, tak furt s ním skotačím po střeše), po cca roce a deseti měsících se objevila vada základní desky. Reklamace OK, do pěti dnů (reklamace u SILu, uznána a i přesto, že jsem se v něm hrabal a vyměnil wifinu, paměti, hdd a CPU, reklamace podána v pondělí a vrácena ještě tentýž týden v pátek kurýrem). Ted už je to dva roky a něco, ntb OK, baterka vydrží cca 1,5hod při sledování filmu v DivX. Podotýkám, že ntb jede na síťové napětí, jen když se vyblije, vesměs jede imrvére na baterku. Jinak spokojenost nadmíru.

Jinak ale co mám zkušenosti s opravama, tak už ani ten ASUS není ta kvalita co bývala. :( Já bych šel teď do Toshiby nebo Lenovo.
Když mi něco nejde, nedám tomu pokoj, dokud to nerozběhám, nebo dokud to úplně nezkur....<br />Novotný Petr

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“