Crossfire ve WIN7

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JeeL
Příspěvky: 172
Registrován: 15 dub 2007, 02:00
Bydliště: New Jičín

Crossfire ve WIN7

#1 Příspěvek od JeeL »

Přeinstaloval jsem systém v nb acer aspire 5530g z Vist HP na Win 7.Jenže tento notebook pracuje se dvěmi grafikami(HD3450 a HD3200) v tzv. režimu "crossfire". Po instalaci ve správci zařízení vykřičník: "Zařízení nepracuje správně kód 10". Vyzkoušel jsem jiné ovladače ze stránek výrobce a nic.. Vrátil jsem se zpět na Visty ale....
Někde jsem se dočetl,že operační systém Widows 7 tento režim údajně nepodporuje. Je to pravda?
Co nejde silou,musí jít zákonitě silou ještě větší...

Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Příspěvky: 488
Registrován: 09 led 2010, 01:00

#2 Příspěvek od Gringo_Joe »

Kde jste to cetl, ze nepodporuje?
Spise se podivuji nad tim, ze by tam mely byt dve karty, takove reseni je trochu zvlastni pro notebook..

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#3 Příspěvek od ace_ventura »

JeeL: oficiálně nepodporuje. Chtěl jsem si je na svůj taky nb taky dát, ale přepínání grafik jsem nerozchodil. Mám FSC Xa3530 a HD3650 chodila stále, větrák běžel naplno a na HD3200 se mi nepodařilo přepnout vůbec. Podle toho co jsem se dočetl, používají W7 jiné ovladače.

Uživatelský avatar
JeeL
Příspěvky: 172
Registrován: 15 dub 2007, 02:00
Bydliště: New Jičín

#4 Příspěvek od JeeL »

To je ten problém HD3200 jako by vůbec neexistovala. Už nemůžu najít ten článek,ale experti microsoftu při vývoji WIN 7 vynechali možnost zapojení dvou grafik. Pár lidem v jiném fóru prý to šlape...Nevím jak.
Mě taky jel větrák skoro naplno vlivem HD3470 a v catalystech nebyla vůbec možnost zapnout HD3200 natož tak crossfire. tak nevím u visty se mi zůstat nechce. :opravar:
Co nejde silou,musí jít zákonitě silou ještě větší...

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#5 Příspěvek od ace_ventura »

I já bych je tam rád nahrál, ale nemám jinou možnost. Budu musel u Vist zůstat i přes jejich problémy. Nerozchodím ani nové drivery, musím zůstat u těch 1,5roku starých od výrobce...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“