Pinnacle

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kingjan
Příspěvky: 17
Registrován: 31 říj 2008, 01:00

Pinnacle

#1 Příspěvek od kingjan »

už pred niekoľkými rokmi som si zakúpil program Pinnacle Studio Plus 9.3.0 s riadnym sériovým číslom. Dlhšiu dobu som potom s nim nepracoval a keď som sa v týchto dňoch k jeho používaniu vrátil, zistil som, že nemôžem pridať zvuk vo formáte mp3. Zvuk vo wav sa pridať do projektu dá, aj jednotlivé melódie z knihovne Pinnacle 1, ktorá je súčasťou inštalácie programu. Zvuk do projektu akože pridám, ale pri kontrole-prehratí mi vypíše: Nahrávanie - Neúspech. Pritom na ponuke súborov v hornej časti mi tieto mp3 súbory Pinnacle prehrá, len keď ho pridám do projektu, tak ho nevezme. Predtým som pracoval len s wav-súborom, takže som to nejak nepostrehol. Kúpil som si kvôli tomu aj knihu od J. Pecinovského "Pinnacle Studio, tipy, triky a postupy", vydanej v GRADA, ale k tomuto som sa tam nič nedočítal, naopak p. Josef Pecinovský tam uvádza že: "Lze použít všechny běžné formáty, například Wav nebo mp3". Nepomohol by mi niekto aspoň nejakou stručnou radou? Podotýkam, že o vyššie verzie Pinnacle nemám záujem, je to dané aj parametrami môjho PC a ja považujem verziu Plus za mimoriadne vydarenú.

Uživatelský avatar
bobecek
Příspěvky: 195
Registrován: 25 čer 2005, 02:00
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od bobecek »

Tuto verzi studia mám také, ale používám vyšší, tam mi to funguje bez problémů. Zřejmě nezbyde, než přidávané soubory .mp3 převést na .wav
Ale i tak si myslím, že by to mělo fungovat, Chce to jen někoho, kdo v té verzi dělá.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#3 Příspěvek od keemo »

ked to v novse verzii funguje-upgrade na vyssiu verziu pre stavajucich zakaznikov neexistuje?

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“