Bezdrotovy prenos VGA

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

Bezdrotovy prenos VGA

#1 Příspěvek od gino »

Zdravím
Potrebujem prepojiť VGA výstup z grafickej karty bezdrôtovo na monitor. Dosah by mal byť do 10 m. Dá sa niečo také zbastliť?

Uživatelský avatar
agent000
Příspěvky: 50
Registrován: 28 bře 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od agent000 »

Taky by mě to zajímalo. Mohl by jsi být konkrétnější, prosím?

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

Podle mě to půjde. Některé projektory Acer májí přímo Wifi a umí po ní přijímat obraz. A jednou jsem na www.krup.cz viděl nějaký nesmysl pro přenos po síti (UTP kabelu)
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#4 Příspěvek od Maskot »

Podle ceho jsi tak usoudil??Rada to nebyla od veci,oni sveho casu takove zerizeni skutecne prodavali.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

to gino:
A čemu se divíš ? Nerozumíš tomu a chceš si to poskládat. Ať děláš co děláš, tak za prachy v Lídlu koupíš lepší než si smontuješ. Kdybys tomu rozuměl, tak si to koupíš udělané v normálním obchodě na elektroniku, ale to je už drahé. A než začneš hodnotit takové výrobky z Lídlu, tak si o tom napřed něco přečti. Já si rádio umím taky poskládat, ale přece jen rádio za 150 Kč od ťamanů umí víc za výrazně méně.

pozn.: upraveno po úpravě :wink:
Naposledy upravil(a) p32 dne 04 úno 2010, 08:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Asi tady prošel trochu moderátor. Dost nechápu souvislosti.
Internet - metla lidstva

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

agent000 píše:Taky by mě to zajímalo. Mohl by jsi být konkrétnější, prosím?
Takové levné se Scartama (na VGA kartě je nějaký SVHS konektor a pak spojku na Scart) je např. Strong SRT VS150 za 1038 Kč http://www.suntech.cz/produkt/71253/Str ... ignalu.htm

Lepší je už BEZDRÁTOVÝ PŘENOS AV SET za 1490,- Kč http://www.pselectronic.cz/k3004-005-be ... v-set.html

Další odkaz :
http://www.sezam.cz/x-10-giga-video-gv8 ... zu-a-zvuku


Jo a v tom Lídlu se občas ukazuje něco podobného z prvního odkazu. :wink:

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#8 Příspěvek od gino »

Čo už. Pýtam sa na na nejakú schému a Ty mi tu bachneš Lidl. Jednoducho si to chcem poskladať sám - všetko sa dá, len treba chcieť nie :) (nič proti LIDL-u, DO za 7€ funguje perfekne).
Prešiel som všetky Elektor-y aj EPE-čka a našiel som len AV transmittery podobné tým ktoré uvádzaš v odkazoch. Potrebujem však prenos priamo z VGA výstupu grafiky tj. R, G, B, atď (vychádza mi to na 9 kanálov ak sa nemýlim).

Inak sorry za tvrdšie slová, mal som blbý deň, človeku rupnú nervy a už to ide samo. :oops:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Predstavujes si to nejako jednoducho... Chces poskladat nieco, co prenasa 3 signaly o frekvencii radovo 200MHz (+nejake dalsie) bez toho, aby si o tom nieco vedel? A prenasat to chces na akej frekvencii - 2,4GHz? Tak vela stastia...

Uživatelský avatar
gino
Příspěvky: 343
Registrován: 17 říj 2008, 02:00
Bydliště: Prešovský kraj, SR

#10 Příspěvek od gino »

Preto sa pýtam na fóre, lebo som s tým nemám skúsenosti.
Je to napr. toto: http://www.lightinthebox.com/producttag ... ansmitter/ , len tá cena 8O

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#11 Příspěvek od sr71 »

rezis píše:jednou jsem na www.krup.cz vidìl nìjaký nesmysl pro pøenos po síti (UTP kabelu)
mìl jsem tu èest setkat se s zaøízením o kterém píše "rezis": 2 krabièky s napájením, jedna zapojená VGA kabelem k PC, druhá k monitoru a mezi sebou propojené UTP kabelem, zajímavé je že s monitorem to celé funguje, ale když se pøipojí místo monitoru projektor tak ten nefunguje (no signal), je možné, že by projektor mìl oproti monitoru vìtší nároky na kvalitu/sílu signálu?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“