Kalkulačka s tiskárnou ELWRO 330

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Marco85
Příspěvky: 81
Registrován: 01 zář 2007, 02:00
Bydliště: okr. Karviná

Kalkulačka s tiskárnou ELWRO 330

#1 Příspěvek od Marco85 »

Zdravím,
u této kalkulačky nejde sčítání a odčítání, uvnitř jsou samé ruské IO. Chtěl jsem se zeptat jestli už někdo tuto závadu řešil, popř. jestli nevíte který s těch IO má tuto funkci a jestli se ještě dají někde sehnat?
Jinak to vypada asi tak že po zmáčknutí nějakého čísla + nějaké číslo a po zmáčknutí = vypíše na displeji vždy nulu.
učím se, proto potřebuji Vaše rady

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

a nejedna se o statni kalkulacku na vypocet soc.podpory, detskych pridavku apod... ?

Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#3 Příspěvek od PeteBurns »

:lol: Veru asi áno, ale v tom prípade má doma bielu verziu, tá čierna verzia aj z núl vypľuje vysoké číslo :twisted:

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#4 Příspěvek od RadekB »

PeteBurns píše::lol: Veru asi áno, ale v tom prípade má doma bielu verziu, tá čierna verzia aj z núl vypľuje vysoké číslo :twisted:
Ano, bylo jich nekolik verzi. pro tmavsi spoluobcany byla extra verze.

Uživatelský avatar
mkat
Příspěvky: 615
Registrován: 22 čer 2009, 02:00
Bydliště: tisovec

#5 Příspěvek od mkat »

MARKO 85.
Viem ze je to trochu pozde ale ja teraz hladam schemu na tu kalkulacku.Nemas ju nahodou?Keby si ju mal a poslal mi ju dost by mi to pomohlo.
Inac ta kalkulacka asi pracuje trochu inac.Tak sa mi vidi ze stlacas trebars nejake cislo potom + zase nejake cislo +,atd,nakoniec sucet,alebo medzi sucet.To su tie 4 tlacitka celkom na pravom kraji.(T, Kosostvorec ,Mriezka,1/x )Neviem presne ktore ale to si zistis.
Moja vobec nefunguje a chcel by som ju ozivit do zbierky.
Keby niekto objavil tu schemu ,a poslal ju ,tak vopred dakujem.
Ved tam nemôže byť veľká chyba,včera to ešte perfektne fungovalo!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“