PC zostava.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
relatko
Příspěvky: 85
Registrován: 08 úno 2009, 01:00

#16 Příspěvek od relatko »

forbidden píše:
První způsob jde obejít upravením instalačky WXP
Zdravím.
Ako sa to dá urobiť?
Relatko.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od forbidden »

Pomocí prográmku nLite.

Uživatelský avatar
relatko
Příspěvky: 85
Registrován: 08 úno 2009, 01:00

#18 Příspěvek od relatko »

forbidden píše:
radekrd píše:Deska podporuje paměti pouze 400/533MHz, takže dávat tam 800MHz paměť je zbytečné, navíc není jisté jestli na 533MHz vůbec pojede viz. http://www.intel.com/support/motherboar ... 029060.htm .
Dneska seženeš nejpomalejší snad 667 MHz. Drtivá většina 800 MHz pamětí v pohodě pojede i na 533 MHz. A i kdyby sehnal snad ještě 400 MHz, tak budou dražší než ty rychlejší. Spíš by mohl nastat problém s kompatibilitou 2 GB modulů.
Zdravím.
nemám tam radšej kúpiť túto?
CORSAIR 2GB DDR2 667MHz CL5
A aký disk je výhodnejší,SATAII aledo IDE.Aký je v tom okrem konektora,komunikačného protokolu rozdiel?
Relatko.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

Tady máš seznam kompatibilních pamětí od Kingstonu.

Uživatelský avatar
Reilys
Příspěvky: 67
Registrován: 02 pro 2009, 01:00

#20 Příspěvek od Reilys »

SATA II už se neřeší... deska si to vyřeší sama nastavíš ji jako S-ATA/IDE v BIOSu a pokud nechceš řešit RAID pole tak už to neřešíš... ;-)

Uživatelský avatar
relatko
Příspěvky: 85
Registrován: 08 úno 2009, 01:00

#21 Příspěvek od relatko »

Reilys píše:SATA II už se neřeší... deska si to vyřeší sama nastavíš ji jako S-ATA/IDE v BIOSu a pokud nechceš řešit RAID pole tak už to neřešíš... ;-)
Zdravím.
No,akosi si to nevie vyriešiť.Počas inštalácie XP mi to skončí reštartom.Instal windows 7 prebehla v "zdraví" no počas prvého spustenia PC po inštalácii sa mi PC zachovalo ako keby sa reštartlo no už sa nespustí.Pekná kolízia.predpokladám že to asi naozaj bude potrebovať driver pre SATAII.Mám však taký problém,za ten svet ho neviem nájsť.Nie som lenivý hľadať a preto chcem poprosiť keby mi ho niekto sčítanejší našiel. :oops: HW konfigurácia je na začiatku tohoto vlákna.Vopred veľmi pekne ďakujem.Relatko. :)

Uživatelský avatar
Nagant
Příspěvky: 1051
Registrován: 11 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#22 Příspěvek od Nagant »

Zkus vyjít tady z toho návodu:
http://download.intel.com/support/chips ... manual.pdf

Jsou v něm i linky na ovladače v jejich "F6 instalační verzi"; v závislosti na OS třeba bude nutno modifikovat instalační CD přes nLite (v případě Windows XP).

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“