DIGI HUMAX II+

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

DIGI HUMAX II+

#1 Příspěvek od Onkyo »

Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať či sa niekto z vás nestrtol s chybou u tohto "skvostu" a to že sa rozpadáva obraz najmä na markáze ale aj pri iných programoch a to hlavne ak naskočí reklama.Akoby vypadla sinchronizácia a vypadne aj zvuk.Zákazník mi to aspoň takto tvrdí,no ak som tam bol už 3 x obraz ide normálne.Je síce možné ,že to robí aj TV má OVP.Tak sa len pýtam či niekto nemal takú závadu.Robí to vraj len asi mesiac 3 týždne. :cry:

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Nebude to spis tim, ze dojde ke zmene formatu na 16:9 a TV to nezpracuje ? Nektere starsi OVP maji s timto problem - kdyz trebas na Nove dojde ke zmene formatu pri reklame, "vypadne" signal jako by se odpojil SCART. Reseni je jen prepnout napred TV do rezimu AV. Neni to spis neco podobneho ?

Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

#3 Příspěvek od Onkyo »

Možné to je ,ale zatial som sa s tým nestretol.Vyskúšam to asi si posedím u zákazníka a počkám na reklamu.

Uživatelský avatar
loop12
Příspěvky: 135
Registrován: 23 črc 2007, 02:00

#4 Příspěvek od loop12 »

To stymito objavmi od digi je to tazke, ale akoze vymenit nafuknute kondy v zdroji je bezna vec, robi od obrazu ,potom vypadava karta, potom nejde zo STBY nastartovat stale je na vine zdroj, vermi mam to odkusane

Uživatelský avatar
Chris18
Příspěvky: 120
Registrován: 01 čer 2008, 02:00

#5 Příspěvek od Chris18 »

Mne to s OVP CTV253 WINDING robí to isté. Budeš si musieť zvyknúť, alebo vymeniť telku za inú značku.

PS: s inou telkou napr. s OTF 63M501 STEREO mi to ide v pohode :)

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#6 Příspěvek od Banda »

Tak tohle bych rád i viděl. Měl jsem ten "skvost" doma na opravu a měnil jsem tam kondy jak píše loop12. Škoda, že už ho nemám, schválně bych to zkusil. Zajímavé, že to dělá jen u OVP, nikdy jsem nic takového neslyšel. No, tak to je celkem blbý.

Uživatelský avatar
Fonok
Příspěvky: 2
Registrován: 06 dub 2007, 02:00

#7 Příspěvek od Fonok »

Zmen format obrazu v Humaxe Preference - Ovladanie AV Format zobrazenia 4:3 , auto daj na LeterBox

Uživatelský avatar
Onkyo
Příspěvky: 1335
Registrován: 02 led 2006, 01:00
Bydliště: Košice-okolie

#8 Příspěvek od Onkyo »

Vyskúšam samozrejme že formát som tam zmenil na 4:3 ,ale to prepnutie z auto na LeterBox neviem či som zmenil aj to. :wink:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “