Indukční deska Fagor 5IFT-22X

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tunelprokop
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2008, 01:00

Indukční deska Fagor 5IFT-22X

#1 Příspěvek od Tunelprokop »

deska má 2 klasické a 2 indukční "plotny". Na senzorovém ovládání u obou indukčních ploten svítí chyba F5 (chyba v komunikeci mezi generátorem a řídící kartou). Klasika jede normálně. Mám podezření na desku senzorového ovládání, ale nejde změřit. Ještě jsem někde četl, že mám změřit tranzistor Q12 na desce generátoru (má mít míň jak 2Mohm - ale kde mám měřit?)........ Tak a teď babo raď.....

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#2 Příspěvek od kejki »

Pokud se nikdo neozve, mám tu samou od Whirlpoolu (dělá se i pro Moru), tak bych mohl něco přesně zadaného změřit. V nejhorším je nikdy nepoužitá s rozbitým sklem, tak by se to dalo vyměnit.

Uživatelský avatar
Tunelprokop
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2008, 01:00

#3 Příspěvek od Tunelprokop »

To kejki: zatím moc dík za nabídku.... Uvidíme, jestli sem chodí i někdo z oboru, co se s podobným problémem setkal a může poradit po čem jít.

Uživatelský avatar
PavelN
Příspěvky: 274
Registrován: 13 bře 2008, 01:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od PavelN »

ahoj měl jsem tu včera tu samou se stejnou závadou, vada elyt 220/35 ve spíňáku, ještě je dobré zkontrolovat smd elyty na řídící destičce.

Uživatelský avatar
sefi
Příspěvky: 271
Registrován: 15 dub 2008, 02:00

#5 Příspěvek od sefi »

nám isť ku presne tej istej závade s Fagor chyba F5, ale pojdem ku nej az mezi sviatkami, gazdiná tvrdi, že si niekedy aj sama zapína a prepína stupne, tak uvidím..

Uživatelský avatar
sefi
Příspěvky: 271
Registrován: 15 dub 2008, 02:00

#6 Příspěvek od sefi »

tak som sa konecne dostal k oprave a tiež to bol vadný elit 220/35,

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“