SKODA BLUES -vybíjí akumulátor

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
nejca
Příspěvky: 61
Registrován: 17 zář 2006, 02:00
Bydliště: Rožnov pod Radh.

SKODA BLUES -vybíjí akumulátor

#1 Příspěvek od nejca »

Zdravím.Mám takový problém.Koupil jsem na AUKRU autoradio BLUES do Octavie a odebírá asi 0,6A i když je vypnuté a vytažený klíček(auto uzamčené bez odběru).Zvláštní je,že venku na stole napájené z externího zdroje se chová normálně bez odběru.Při vrácení původního autorádia Symphony vše OK.Předem děkuji za každou radu.N.J.
Naposledy upravil(a) nejca dne 26 dub 2010, 18:34, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
dalik
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Hranice

#2 Příspěvek od dalik »

Některé originální rádia měly přehozené ty dva plusy mezi sebou (trvalý/po klíčku), což by mohlo být ono. (Případně zkontroluj také přívod podsvícení a aktivní antény).
Líp už bylo.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Nebo kdo ví , proč se ho zbavili ? Podobného nepřítele jsme měli ve firemním autě . Tak jednou za dva měsíce vybil aku . Asi si přes víkend , když byl sám , vyhrával ...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Confirm BOBOBO, origo "koncernová" rádia Škoda jsou často pěkný SCHMADE. Pažravost způsobující vyžrání baterky mohl být klidně důvod pro zbavení se ho.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

Nakonec zkončilo celé přes klíček . Je to poslední auto v poslopnosti podniku , takže bude končit a na bádání nebyly uvolněny prostředky .

Uživatelský avatar
kysmen
Příspěvky: 169
Registrován: 20 říj 2007, 02:00
Bydliště: HO

#6 Příspěvek od kysmen »

některé novější typy rádií do octavie2 potřebují výměnu gateway a něco překodovat
http://www.aukro.cz/item936785860_gatew ... via_2.html

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#7 Příspěvek od mi-ro »

a některá rádia potřebují opravit. :wink:
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
nejca
Příspěvky: 61
Registrován: 17 zář 2006, 02:00
Bydliště: Rožnov pod Radh.

#8 Příspěvek od nejca »

Tak jsem se spojil s AutoSkoda Mladá Boleslav a tam mi to potvrdili,že je treba něco změnit na softu,otázka několika minut.Při vytažení klíčku se rádio vypne, ale nerospojí se silový okruh a pokud rádio vypneme a znovu zapneme mužeme ho poslouchat i bez klíčku a pokud to takhle udělám(to byl můj případ),tak se může stát,že odebírá proud i při vytašeném klíčku.Tak jak si auto umí zapamatovat code(při vytažení rádia z auta)ho není nutné již zadávat,tak si nějak pamatuje,že bylo zapnuté po vytažení klíčku a odebírá proud aniž by hrálo a svítilo.Jinak dík za rady.N.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“