WinXP+SP1+SP3 - ktorý balík kodekov?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

VLC rulezz - už jsem s jeho pomocí opravil fůru avi souborů, které na jiném softu ne a ne spustit - po zásahu VLC vše v pohodě.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#17 Příspěvek od czatlantis »

jako funkčně je výbornej, to jo, ale to prostředí je takový divný...nejvíc mi vyhovuje BSplayer(a posun titulek dopředu/dozadu je naprosto zásadní funkce), ta stará verze. To VLCčko je prostě takový po GUI stránce pofidérní...

Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#18 Příspěvek od Burajko »

Ja si viac cenim funkcne jadro,ako pekny dizajn.
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

MPlayer nemá žádný GUI a taky funguje i titulky a zvuk umí posouvat :wink:

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#20 Příspěvek od Duvsan »

Nakoniec som výber zúžil na K-Lite codec mega pack alebo GOM player. Asi nasypem obe a bude vymaľované. Ale najprv zazálohujem registre.

Uživatelský avatar
patro16
Příspěvky: 44
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Trenčín - okolie

#21 Příspěvek od patro16 »

Duvsan píše:Ak som správne pochopil, K-Lite Codec Pack je vlastne FFDShow + niečo k tomu. Správne?
ano pochopil si spravne + ma v sebe aj prehravac Media Player classic (teda ak si ho das instalnut) je tam kopa veci volitelnych, ja mam ten K-Lite Mega Codec Pack(konkretne - Profile 7: Lots of stuff) a je tam: vid. priloha
Přílohy
Bez názvu1.png
(15.73 KiB) Staženo 49 x
Bez názvu.png
(14.74 KiB) Staženo 49 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#22 Příspěvek od rnbw »

A naco tam tie zbytocne sracky su?

Uživatelský avatar
patro16
Příspěvky: 44
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Trenčín - okolie

#23 Příspěvek od patro16 »

tie "pre teba zbytocne sracky" su tam pre pomoc pri konvertovaní a na konvertovanie videa, prehravanie videa, nastavenia videa/zvuku(priestoroveho zvuku..), detailne info(bitrate...) atd., samozrejme sa da pri instalacií vybrat co sa ma a co nema instalovat bud prednastavene alebo custom a to je plne na userovi co si zvoli ja to mam takto lebo väcsinu vyuzivam
Přílohy
Bez názvu.png
(41.26 KiB) Staženo 45 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#24 Příspěvek od rnbw »

Warezove filmy vela ludi nerobi (a na nic ine sa to pouzit neda). Bezny pouzivatel nepotrebuje 25 prehravacov a vselijakych programov - potrebuje kliknut na video a to sa musi prehrat.

Uživatelský avatar
patro16
Příspěvky: 44
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Trenčín - okolie

#25 Příspěvek od patro16 »

prehravac je tam v podstate len 1(MP Classic) a o tych vselijakých programoch ako pre koho

"potrebuje kliknut na video a to sa musi prehrat"
konkretne na to su tam profily 3>6

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od hafca »

To je divný. Já v tom KMplayeru žádný profil nepotřebuji a přehraje mi taky všechno, a hned na poprvé. :D
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#27 Příspěvek od DELONG »

Ja tiež používam KMplayer bez problémov prehrá aj vianočné oblátky,nechápem načo sú tie sračky "kodekov" na blbé prehrávanie videa.
Asi snáď sú dobré na to aby sa štvorjadrový procesor a full nabitá RAM
vybláznila naplno a mal k tomu čo dodať ešte aj ventilátor :lol:

Uživatelský avatar
patro16
Příspěvky: 44
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Trenčín - okolie

#28 Příspěvek od patro16 »

hafca píše:To je divný. Já v tom KMplayeru žádný profil nepotřebuji a přehraje mi taky všechno, a hned na poprvé. :D
nepochopil si :arrow: tie profily si vybera iba pri inštalácií podla toho ci bude aj konvertovat alebo len prehravat - jednoducho povedane co od balíka vyzaduje

DELONG píše:Asi snáď sú dobré na to aby sa štvorjadrový procesor a full nabitá RAM
vybláznila naplno a mal k tomu čo dodať ešte aj ventilátor :lol:
dufam ze ten smajl zanamenal ze to beries ironicky lebo inak nevieš čo pises

najlepsie ked autor témy vyskúša oboje a nechá si co mu bude vyhovovať

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#29 Příspěvek od Duvsan »

Keby šlo o mňa, asi by som dal GOM player, simpatickejší vzhľad; asi MS; proste sa mi páči, viac za tým nehľadajte a hotovo. Ale pochybujem, žeby slečna s tým bola spokojná. Tak som sa uchýlil ku K-Lite Mega... RM-ká sa objavujú tiež. No a konštatujem, že "pridusil" systém. Stačí prehrávať, nepredpokladám, že v blízkej budúcnosti bude chcieť niečo konvertovať a ak, tak na to jej odporučím napr. Format Factory. Takže čím by šlo odľahčiť, ale zase aby o niečo neprišla (prehrávať)?

Uživatelský avatar
patro16
Příspěvky: 44
Registrován: 28 zář 2007, 02:00
Bydliště: Trenčín - okolie

#30 Příspěvek od patro16 »

neviem ako ti "pridusil" system ale pokial to nemas na predpotopnom pc tak ide velmi dobre dokonca aj na jednojadre konkretne som ho daval mojej sestre na stare P4-3Ghz,RAM-512MB,zobrazovadlo GF7300GT (zostava HD video samozrejme neprehra), mne bezi tiez velmi dobre a ani známi ktorym som ho instaloval sa nestazuju na znizenie vykonu

na prehravanie staci ked nainstalujes Profil 3: Playback only

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“