Panasonic TX29PS12P, ch.CP830, servisné menu

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jano101
Příspěvky: 266
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

Panasonic TX29PS12P, ch.CP830, servisné menu

#1 Příspěvek od jano101 »

Potreboval by som sa dostať do SERVISNEHO MENU pre TV Panasonic TX29PS12P
Ďakujem

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Panasonic TX29PS12P, ch.CP830, servisné menu

#2 Příspěvek od zslaby »

Příznak: zadejte servisní mód opatření 1:xxxxxxxxxx





Příspěvek byl upraven = respektuj pravidla. A tvoje poslední příspěvky v profisekci jsem smazal, viz bod 1 pravidel dané sekce. Killroy

Uživatelský avatar
zslaby
Příspěvky: 245
Registrován: 28 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Panasonic TX29PS12P, ch.CP830, servisné menu

#3 Příspěvek od zslaby »

Killroy jsi pekny lup, ja tu poskytnu informace jak se dostat do servisnho menu a ty mazes !!!!!!! ted mi dosla trpelivost !!!! Od 1.6.2010 je spustěné nové forům budou tam schémata,informace i servisní menu kódy a tak. adresu jsem dám až na poslední chvily aby to nekdo zase nesmazal !!!!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Takové móresy tu nezkoušej, porušovat pravidla a ještě spamovat, když ti to někdo vytkne. Kdo to má po tobě mazat?
BAN na měsíc.
Kdyby to nesmazal Killroy, smazal bych to já.
Když si myslíš, že tím pomůžeš a neuškodíš, pošli to jako soukromou zprávu, ale bezhlavě nezveřejňuj!
O přístup do servisního menu se tu žádá pouze v profi sekci a teprve po tom, co porucha hardware byla nalezena a odstraněna. Dost často ani po opravě totiž není potřeba do SM sahat.
Dřív to nemá smysl, protože nastavení v SM se samo nerozhází, nelze tedy s jeho pomocí opravovat, jen vyrovnat odchylky po výměně některých součástek, protože mají jisté výrobní tolerance hodnot.
Proto se o přístupu do SM taky nepíše v uživatelském manuálu. Není to nic pro kdekoho, kdo si to jen přečte, ale jinak neprokázal, že o tom ví podstatně víc, než howning, nebo že by to chtěl doopravdy umět.

Všem z Hradce, kdo jedou přes stejné sítě, se omlouvám.

Zamčeno

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“