Kde přesně měrit proud na jističích v rozvodové skříni

Vše co se týká silnoproudu.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jindra2
Příspěvky: 758
Registrován: 09 srp 2005, 02:00

#16 Příspěvek od Jindra2 »

Sice mimo téma, ale hodně rychle tě ustřelili s tímto dotazem na http://diskuse.elektrika.cz/index.php/t ... 982.0.html
Zmíněná konference se stala zcela uzavřenou skupinkou rádoby odborníků a bez úředně ověřeného dokladu se tam nechytáte. Zavání to tam cenzůrou, kam se hrabou soudruzi. Je mi smutno. :cry:
Jindra

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#17 Příspěvek od Hill »

To ustřelení na elektrika.cz je v pořádku. Ten portál je určený pro elektrotechniky, nikoli pro každého, kdo si myslí, že se může hrabat v něčem potenciálně tak nebezpečném, jako je síťové zařízení.
Sice mě nenadchli přitvrzením registrace (dva roky jsem neměl příležitost se u nich osobně přiznat k tomu, že vystupuji pod vlastním jménem i cifrplátem, a teď abych s sebou k občance po světě vozil ještě osvědčení o zkoušce, co kdybych měl zrovna cestu kolem redakce, nebo abych vymetal matriku kvůli úřednímu ověření), ale nakonec - nemusím být všude.
Rád dál smeknu před odborníky aktivními na uvedeném portálu, novinky mi odtud posílají dál, jen nějak nevím, jestli se mi do té registrace bude chtít, až bude příležitost.

To PN7: nelez do toho a pozvi si na to elektrikáře. Tím, že se v tom budeš hrabat bez dostatečných znalostí, si koleduješ o ohrožení nejen sebe, ale i všech ostatních v domě.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#18 Příspěvek od BOBOBO »

Během průběhu diskuze jsem nabyl dojmu , že tazatel bude mít nějaký problém . Ale probíhají zde i jiné diskuze o přenosech tepla a souvztažných závadách i domnělých závadách - to , že z boileru jde jen vlažná nebo jenom málo teplé vody , nemusí zapříčinit nedostatečný přívod elenergie ni regulace .

Uživatelský avatar
PN7
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2010, 02:00

Nefunkční byl stykač

#19 Příspěvek od PN7 »

Díky všem, speciální dík pak uživateli "Mi-Ro".
Změřeno,vyměněno,stykač (bojleru) byl nefunkční-dosloužil.
Jinak multimetr viz.výše rozhodně neprobíjel. Žiji. :wink:

Uživatelský avatar
vilotv
Příspěvky: 33
Registrován: 29 črc 2008, 02:00
Bydliště: Trebišov

#20 Příspěvek od vilotv »

PS:použivaj SN 4 a nie multimeter je to bezpečnejsie.

Zamčeno

Zpět na „Silnoproudá technika“