BM566A nejde

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Buster13
Příspěvky: 67
Registrován: 01 led 2007, 01:00

BM566A nejde

#1 Příspěvek od Buster13 »

Vím že, se to tady už řešilo, ale potřebuji něco co tam nebylo. Chci se ujistit, že ta chyba co dělá, je to co si myslím. Po připojení signálu se zobrazí jenom vertikální čára u AC signálu a posunutá tečka u DC signálu. Vyzkoušel jsem všechny polohy přepínače časové základny a všechny různé kombinace všeho u obou kanálů. Znamená to že, mi odešly ty diody v časové základně? Jestli jo nemá někdo fotku přeného místa, kde jsou uvnitř umístěny. Nemůžu je najít.

Uživatelský avatar
renda15
Příspěvky: 624
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Liberec

#2 Příspěvek od renda15 »

Podle popisu to je jiný problém a časovka vůbec neběží, s tunelovými diodami, poku jsi myslet tyto to nemá co dělat. Nemáš ho přepnut na zobrazení x-y ?

Uživatelský avatar
Buster13
Příspěvky: 67
Registrován: 01 led 2007, 01:00

#3 Příspěvek od Buster13 »

Nemam zkoušel jsem všechny kombinace. Jestli to neni casovka tak co.

Uživatelský avatar
renda15
Příspěvky: 624
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Liberec

#4 Příspěvek od renda15 »

Buster13 píše:Nemam zkoušel jsem všechny kombinace. Jestli to neni casovka tak co.
Psal jsem, že časovka to je, ale má problém, že neběží, takže schema a hledat. Může chybět něajké nap. napětí, může být problém ve zdroji proudu, může to být cokoli....

Uživatelský avatar
Buster13
Příspěvky: 67
Registrován: 01 led 2007, 01:00

#5 Příspěvek od Buster13 »

Super je to horsi, nez sem si myslel. Zajímalo by mě ještě, jak se projevuje ta zavada s těma diodama.

Uživatelský avatar
renda15
Příspěvky: 624
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Liberec

#6 Příspěvek od renda15 »

nejde to dobře zasynchronizovat, obrázek utíká a utíká, to platí v režimu auto, v norm se vůbec nezačne spouštět.

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“