Napajeci zdroje 3 BEN

Základní principy, funkce, rovnice, zapojení - t.j. vše, co byste měli vědět, než se pustíte do praktické realizace elektronického zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
darry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 čer 2009, 02:00

Napajeci zdroje 3 BEN

#1 Příspěvek od darry »

Zdravím všechny. Nemáte někdo prosím napájecí zdroje 3 od BEN v elektronicke podobě. Hledal jsem, ale všude je to smazane. Děkuju za odpovědi.

Uživatelský avatar
PvvS
Příspěvky: 464
Registrován: 25 lis 2008, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od PvvS »

Knihkupectvi nefunguje ?

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#3 Příspěvek od ceeert »

PvvS píše:Knihkupectvi nefunguje ?
V knihkupectví chybí to tlačítko Download for free :-D
Ceeert

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Davidus »

zainvestuj do knížky, je to lepší než čumět do monitoru, a vzhledem k tomu že chodíš na FEKT, mohl bys navštívit i knihovnu!!

Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od mira2830 »

predpokladam, ze jsi myslel Krejcirika - tady to mas: http://ulozto.cz/4942484/napajeci-zdroje-iii.zip , nicmene taky si to prave kupuju v klasicky podobe, protoze z monitoru to je pro me za trest :-)

Uživatelský avatar
mc-vlada
Příspěvky: 330
Registrován: 24 čer 2009, 02:00
Bydliště: Brandýs nad Labem

#6 Příspěvek od mc-vlada »

Zastávám stejný názor, já jsem při čtení zvyklý listovat, vracet se v textu, na monitoru nemám takový přehled a nedokážu se tak soustředit. Proto, i když bych neměl, když seženu ke stažení nějakou nesehnatelnou knihu, tak si ji stejně vytisknu. V knihovnách se dá dneska zapůjčit díky meziknihovním vypůjčkám spousta kvalitní odborné literatury, protože půjčují i z technických knihoven.

Uživatelský avatar
caven
Příspěvky: 417
Registrován: 15 srp 2006, 02:00

#7 Příspěvek od caven »

Když by ste se učili na zkoušku noc před zkouškou tak by vám bylo jedno zda to čtete z monitoru :D Znám to z vlastní zkušenosti ;)

Uživatelský avatar
mc-vlada
Příspěvky: 330
Registrován: 24 čer 2009, 02:00
Bydliště: Brandýs nad Labem

#8 Příspěvek od mc-vlada »

Já už se na žádnou zkoušku připravovat nebudu (je mi 47) a když ulovím trochu času na čtení tak u večeře, v posteli před spaním a podobně. Vzhledem k tomu že nevlastním notebook (a děti mi jejich nepůjčí), špatně by se mi do těchto míst stěhoval celý počítač. Ale jinak se mi z monitoru opravdu špatně čte, to je asi tím, že jsem vyrostl ještě na klasických knihách.

Odpovědět

Zpět na „Teorie“