Panasonic Dom. Kino SA-HT75, repro

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Peta-cb
Příspěvky: 498
Registrován: 14 čer 2006, 02:00
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Panasonic Dom. Kino SA-HT75, repro

#1 Příspěvek od Peta-cb »

Zdravím do diskuse. Mám dotaz. Zachránil jsem poté i opravil toto kino kde byl vadný několikanásobný stabilizátor a k tomu koncové io zesilovače. Bohužel nemam origo bedny. Výstupy jsou 6ohm. Koncák je: RSN311W64B. Chtěl bych to osadit bednama co se dávali k rádiím Soprán, Moderato atd... Označení 1PF 06733 bohužel ale mají 4ohm Mám to vůbec zkoušet??? Nechtěl bych to odpálit neb to nebylo zrovné levné k opravě :( Ještě upřesním "přední" mám 6ohm od původní věže. Ty druhé by byli "vzadu".

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od cabernet »

Vyskusat to mozes, radsej nie do velkych vykonov. Trvale by som to asi tak nepouzival. Ako sa ti spravalo zariadenie pred opravou?

Peta-cb
Příspěvky: 498
Registrován: 14 čer 2006, 02:00
Bydliště: Ceské Budejovice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Peta-cb »

Nu dělalo to to že procvaklo relé napsalo to nějakou chybu F a nějaké číslo a konec. A pak jsem kdesi vyčetl že právě onomu zmíněnému stabilizátoru odpadávaj nožičky horkem :lol: ... A jak jinak to tím bylo. Tak tedy se pokusím posehnat 6ohm. Ale co se kvality týká, tak jistě by zvítězily ty poctivý starý nežli dnešní plasťáky.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#4 Příspěvek od Honza_dy »

Já myslím, že je to jedno. Výstupy na satelity jsou stejně frekvenčně oříznuty. Takže ty "starý poctivý" budou hrát stejně jako plasťáky.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“