Jak uspat lcd 15 palcovy benq 557s

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
michellos
Příspěvky: 95
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

Jak uspat lcd 15 palcovy benq 557s

#1 Příspěvek od michellos »

Zdravim,u tohoto bengu byl odpaleny zdroj,uhnil hlavni kond.Po oprave zdroje ted bezi v poradku.Problem je ze po vypnuti pocitace sice napise no signal ale kontrolka zustane svitit zelene a na monitoru se stridaji barevne plochy.Jednou sem tohle myslim vyresil u HP monitoru v servisnim menu kde to bylo vyply ale u tohoto bengu nevim jak se do serv. menu dostat,nebo jak to vyresit aby se monitor uspal a svitila kontrolka zlute? diky za pripadnou radu.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#2 Příspěvek od Mysteri »

Keď si opravoval ten zdroj, možno manipuláciou dosky sa začal prejavovať ,,stuďák". Mení sa Ti povel ,,StB" pre zdroj? Často býval stuďák na konektore.

Uživatelský avatar
michellos
Příspěvky: 95
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#3 Příspěvek od michellos »

Tak nakonec jsem to vyresil,sice slozite jelikoz jsem nevedel jak vstoupit do SM,dal jsem jinou eepromku a monitor jiz vypina do zluty kontrolky,tak vyreseno.Jinak studenaky jsem preletoval pri oprave zdroje.

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PotPalo »

A akú EEPROMku si tam dal? Novú prázdnu, alebo z iného LCD, alebo si niekde zohnal údaje a flešol si ich do nej? Nestačilo iba resetnúť tú čo tam bola, a potom dať Factory settings?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Je dost mozne, ze to islo s prazdnou. A povodnu by mozno stacilo zmazat - otazne je vsak, ci by sa to potom neprejavilo znovu, mohla byt totiz vadna.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“