Nedobrovolne potrebujem návod na Orcad 9.2

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jano101
Příspěvky: 266
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

Nedobrovolne potrebujem návod na Orcad 9.2

#1 Příspěvek od jano101 »

Zdarte mám problém potreboval by som sa s týmto strašným SW skamarátiť pochopiteľne nedobrovoľne !!!
viete mi poradiť kde by som zohnal nejaké návody v CZ ale SK pre Orvad 9.2

PS jak niekto s týmto programom môže vôbec niečo robiť.?????? fakt nechápem....



:( :( :( :( 8O 8O 8O 8O

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Bernard »

S chutí do toho, půl je hotovo! :wink:

Uživatelský avatar
kelley
Příspěvky: 192
Registrován: 04 led 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od kelley »

Zkus ho ještě ukecat na Eagle... Mě už taky málem donutili k OrCADu, měl jsem v PC už i fungující demoverzi, ale naštěstí se to nakonec zvrhlo ve starého dobrého Orla. Ale zvyknout by se na to nakonec dalo...
Hele, tady něco je, sice novější verze ale snad v tom nebude tak velký rozdíl: http://shop.ben.cz/cz/112394-orcad-10.aspx, ani to není moc drahý.

Uživatelský avatar
jano101
Příspěvky: 266
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#4 Příspěvek od jano101 »

jjjajjj knihu si určite kupovat nemienim- to si ten program nezaslúži :D

ja som skorej na nejaké PDF alebo doc ale ako vidím je strašne málo ludí čo v tom ešte robí :D :D :D

Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od mira2830 »

Za pade to neni tak strasny, kdyz se to chces (nebo potrebujes) naucit, ne? :roll: Pochybuju, ze nekdo bude mit neco v elektronicky podobe, zvlast k tyhle docela stary verzi...

Nevim, jak drivejsi verze s PCB editorem, ale, co znam, OrCAD je skvelej soft! Taky s nim zatim nepracuju, ale chodil jsem na nej ve skole k Zahlavovi a moznosti, ktery to ma proti Eaglu nebo podobnym "hrackam" jsou uzasny.

Uživatelský avatar
jano101
Příspěvky: 266
Registrován: 27 čer 2007, 02:00

#6 Příspěvek od jano101 »

hmmm neviem neviem osobne si myslím že je to na dnešnú dobu prežitok .... to ovládanie a editovanie je desné napr oproti eagle.

ale desí ma to že na webe neviem nijaký návod nájsť

PS tú knihu máme v robote čiže mám k nej prístup ibaže ja som teraz dlhodobo PN a aby som doma nezahálal tak sa mám na orcada pozrieť :lol:

Uživatelský avatar
kelley
Příspěvky: 192
Registrován: 04 led 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#7 Příspěvek od kelley »

PS tú knihu máme v robote čiže mám k nej prístup ibaže ja som teraz dlhodobo PN a aby som doma nezahálal tak sa mám na orcada pozrieť :lol:[/quote]


:roll: No tak keď sa na to máš pozrieť, taky by ti tú knihu mohli z roboty aj poslať a lebo doniesť... :D

Odpovědět

Zpět na „Software“