Vyladenie DIGI na LED TV

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#16 Příspěvek od fredis »

Loop psal asi trochu z cesty a byl totálně mimo....Prostě není nad CRT!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez diskuze!

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#17 Příspěvek od 555 »

to je i muj nazor.vyhoda ,,placek" je pouze v tom ze zabiraji o hodne vic mista a ze podporuji HDMI což CRT ne.Ale nad CRT zatím nic není.Ale zase je to věc názoru

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od hafca »

Nechci tady vyvolávat nějaký flame, ale na pidi obrazovce CRT vypadá skoro všechno dobře. Ale jak to bude vypadat na větším rozměru? To se už nedá posoudit, protože větší CRT jaksi není. Nebo už je někde k vidění alespoň 42" CRT která má navíc slušně nastavenou geometrii a konvergence?
Jestli to vychvalování CRT není náhodou způsobené tím, že jste zatím neměli možnost vidět dobře seřízenou plasmu nebo LCD do které je puštěný slušný signál. Je jasné, že když pustím do plasmy nebo LCD nekvalitní signál a je jedno jestli digitální nebo analogový, pak je to tragedie. A je ještě větší když je to full HD. Jenže stejná tragédie to bude i na CRT, jen v menším.
To je zase můj názor.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#19 Příspěvek od mi-ro »

Ale jistě, každá technologie má svoje pro i proti. Taky je fakt že placatá technologie jde stále víc dopředu a je zdokonalována. Ale rozhodně nejde jednoznačně jednu z nich podříznout. To je stené dilema jako CD-klasická deska, digifoto-analog foto.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#20 Příspěvek od pocitujlasku »

Vsetko je to o tom, co chce vacsina ludi. Chcu obrovske tazke crt s perfektym obrazom, alebo nieco co si mozu zavesit na stenu, nezabera vela miesta a daju sa na tom pozerat dvd?
Pamatam si nastup LCD monitorov. grafici ich odmietali (chapem, farebne podanie nebolo nic moc), ale bezni ludia z nich boli nadseni, pretoze nemuseli mat na stole tazky monitor, ale len "placku".
To iste zosilovace: Elektronka vs. IO prve ocenia len ludia, ktori sa vyznaju do zvuku, pre ostatnych je podstatna cena a to, ze to hraje.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
loop12
Příspěvky: 135
Registrován: 23 črc 2007, 02:00

#21 Příspěvek od loop12 »

Ano može to byt velkostou, však to aj píšem na crt TV je digi prijatelne pozorovatelné, ale ak sa to napojí na placku ci ma 48cm, 56cm a väčšie je obraz z digi divný ,je to ditribúciou ich signálu to je jasné, mam možnost vyskušat CS,SKylink,UPC digi magio som zatoal neskušal, stále mi digi vyšlo s najhoršou kvalitou, ja nehovorím že na CRT to ke ono ale hovorím že na CRT TV je to ešte pozeratelné.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “