LPT LED efekt

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
miras269
Příspěvky: 169
Registrován: 05 bře 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

LPT LED efekt

#1 Příspěvek od miras269 »

Cauves elektrikaři... našel jsem si na netu schéma na zapojení LPT LED efektu,tak jsem ho zkopmletoval, pouzil program a funguje dobře... ještě jsem si stáhl plugin do winampu aby LED blikali podle hudby...ale chtěl jsem se zeptat, neexistuje těch pluginů víc?nebo neexistuje nejakej jednoduchej program jak ho upravit,aby ledky blikali třeba jako ekvalizer,nebo nejak organizovane nebo nejak jinak.. hlavne aby blikali vsecky...? nejsem zadnej programator,takze se v tom moc nevyznam v nejakej jedničkách a nulách v programovacích jazycích.To že log. 1 je zapnuto a log. 0 je vypnuto chapu.. ale tim moje programovani asi končí.. :D

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#2 Příspěvek od Yarda1 »

Co takhle dát sem odkaz na ten návod?

Uživatelský avatar
Banda
Příspěvky: 1170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OV

#3 Příspěvek od Banda »

Tohle to je klasický dotaz pro autora software.

Uživatelský avatar
miras269
Příspěvky: 169
Registrován: 05 bře 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od miras269 »

Yarda1 píše:Co takhle dát sem odkaz na ten návod?
http://www.elektronikacz.borec.cz/Data/ ... 0efekt.htm

ae ten patch sem nasel jinde....

Uživatelský avatar
tibor1986
Příspěvky: 56
Registrován: 17 zář 2010, 02:00

#5 Příspěvek od tibor1986 »

ja to mam spravene heh ukazuje to aj vytazenie cpu, teraz to nemam zapojene bo nemam lpt slot, mam rampage 2 extreme, mam to pekne zamontovane v pc, ako original

Uživatelský avatar
miras269
Příspěvky: 169
Registrován: 05 bře 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od miras269 »

tibor1986 píše:ja to mam spravene heh ukazuje to aj vytazenie cpu, teraz to nemam zapojene bo nemam lpt slot, mam rampage 2 extreme, mam to pekne zamontovane v pc, ako original
me to taky ukazuje podle vytížení.. a podle všeho možnýho.. ale myslil sem jestli by neexistoval jeste jeden plugin do winampu, aby ty diody blikali jako barevnej ekvalizer... proste jako mas treba na mixáku vybuzení zesilovače...

Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od mira2830 »

Za ten tejden si už se strejdou googlem mohl prohledat celej net a věděl bys, jestli se dá najít to, co hledáš. První odkaz, kterej mi to vyhodilo je tenhle http://www.winamp.com/plugin/leds-flash ... hine/85973 , ale třeba je to ten, co už máš, stavět a zkoušet to nehodlám :)

Jinak tomu, co hledáš se říká spíš indikátor vybuzení, ekvalizér je rozdělenej pro jednotlivý frekvenční pásma, na to nemáš dost LEDek :wink:

Ještě můžeš kouknout na tohle, jestli ti jde jen o to, aby ti kastle co nejvíc blikala http://chrudim.cz/tuning/osvetleni/os_hudba.html Kdysi dávno jsem to taky stavěl, teďka už jsem z počítače vyhodil i LEDky pro power-on a HDD, v noci mě to rušilo :D

Uživatelský avatar
miras269
Příspěvky: 169
Registrován: 05 bře 2009, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od miras269 »

tak patch je stejnej :D:D:D a tamto druhý to je celý zapojení... ja bych potreboval jen patch nebo nejakej program :D ale prdim na to.. ono tohle staci :D

Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Příspěvky: 488
Registrován: 09 led 2010, 01:00

#9 Příspěvek od Gringo_Joe »

Hosi, mozna uplne stupidni dotaz, ale moc se mi nelibi, ze ty LEDky jdou na port samy o sobe, bez odporu. Ja vim, LPT ma asi proudove omezeni, ale staci to?

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“