Jak na zamčené motoroly

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
artworx
Příspěvky: 12
Registrován: 21 dub 2006, 02:00

Jak na zamčené motoroly

#1 Příspěvek od artworx »

Neznáte nějaký přípravek, nebo způsob načtení zamčené motoroly 68HC08 a 68HC11 na 68HC05 mi jeden uživatel tohoto fóra již dobře poradil (mimochodem moc dík) i za cenu smazání eeprom a jde to.
Zařízení stojí přes 100 000 Kč. viz "Security passed". děkuji.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Zariadenie nestoji 100tisic, ale len par tisic a idu aj zamknute 912ky. Ak by si chcel ich prepisat, tak 05 sa zmazu, ale 08,11 idu odomknut aj bez 100tisicoveho zariadenia...
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

stromecek@tiscali.cz

motoroly

#3 Příspěvek od stromecek@tiscali.cz »

zdravím odpovìdìl jste mi na otázku ohlednì zamèených motorol pøedem díky, ještì by mì zajímalo o jaké zaøízní se jedná a kde ho lze zakoupit pøedem dìkuji muj email je stromecek@tiscali.cz



--------------------------------------------------------------------------------

Neznáte nìjaký pøípravek, nebo zpùsob naètení zamèené motoroly 68HC08 a 68HC11 na 68HC05 mi jeden uživatel tohoto fóra již dobøe poradil (mimochodem moc dík) i za cenu smazání eeprom a jde to.
Zaøízení stojí pøes 100 000 Kè. viz "Security passed". dìkuji.

Návrat nahoru


Raptor181
Hlavní moderátor



Založen: Jan 01, 2004
Pøíspìvky: 1048
Bydlištì: West Slovakia
Zaslal: po srpen 14, 2006 1:44 am Pøedmìt:

--------------------------------------------------------------------------------

Zariadenie nestoji 100tisic, ale len par tisic a idu aj zamknute 912ky. Ak by si chcel ich prepisat, tak 05 sa zmazu, ale 08,11 idu odomknut aj bez 100tisicoveho zariadenia...
_________________

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“