Domácí kino Panasonic SA-HT850

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jardik-Pav
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2004, 02:00

#16 Příspěvek od Jardik-Pav »

No jen mi nejde do hlavy, že to hlásí chybu i když jsem koncák vyndal. Na druhou stranu se mi vubec nechce mìnit aniž bych vedel, že je na 100% vadný.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#17 Příspěvek od mirosne »

No pravdepodobne si procesor berie informácie z KS a potom vyhodnocuje poruchový stav.Pozri na schéme.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od CZJKP1 »

Zdravím

Dostala se mi do ruk na opravu bedna PANASONIC SB-WA855 ke které se připojuke kabelem krabička (vypadá to jako DVD) a má to eště v sobě tuner a různé režimy.

Problém je v té bedně! Nevím jak se tomuto zařízení říká, ale je to nějáká audiosestava - fultifunkční, která se dá připojit i k TV.

Když to zapnu, tak to jen jaksi ,,duňí,, (repráky umístěné v té bedně, ve které je zesilovač) v jedné chvíly mě přišlo že i v dáli bylo slyšet v hudba z rádia. Když to zesílím na -18 tak to vypadne ve zdroji a napíše chybu F61. Když to zesílím na -19 tak se teprve roztočí větrák.

SD mám. Kde hledat chybu? všechny kondy jsou O.K, změřeny (nejsou proražené). Tranzistory na chladiči jsem měřil,zdají se být o.k.
¨
Zameřit se spíše na zdroj nebo koncový stupeň????

Horší je, že ten sound systém stojí ke 2 tisíců,, když nbudu prokazatelně vědět, že je to tím, nemá cenu to koupit jako součástku na hokus pokus, ve stylu bude to tím nebo nebude.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “