Jaké autorádio koupit do Fabie

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stolek
Příspěvky: 23
Registrován: 20 srp 2010, 02:00
Bydliště: BR

Jaké autorádio koupit do Fabie

#1 Příspěvek od stolek »

Koupil jsem Fabii I s autoradiem SENCOR. Hrozný přístroj, např. nejde zapnout, musí se odpojit pojistka, přelaďuje stanice uložené v pamětích, ale hlavně odskakuje na jiné stanice a vrací se zpět.
Mohl by někdo poradit nějaký vhodný typ - klidně bez CD atd, jen aby měl pár pamětí, nepřelaďoval se a bylo jej možno vyměnit pouhým nasunutím. Recenze na radia SYMPHONY vypadají dosti podobně.
Moc díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
Jindra2
Příspěvky: 758
Registrován: 09 srp 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Jindra2 »

Koupil bych jakékoliv bez CD ale se čtečkou SD karet a digitálním tunerem (to jsou snad už všechny) s RDS. Do 2000.- Kč se vejdeš.
Jindra

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od badoch »

Řešil jsem něco podobného, nakonec jsem na Aukru za 400,- koupil orginál škoda Fabia MS402, je to ještě na kazety, ale já stejně hraji jen na rádio. Jednak tam pasuje, pěkně to vypadá, má to stejné podsvícení, nežere to baterku.....Fabiacké Symphony je sice hezčí už na CD, nebo i MP3 ale ceny se pohybují 1500+ a navíc se kradou.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od rezis »

Badoch: originál je originál :prst:
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
proel64
Příspěvky: 464
Registrován: 28 led 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od proel64 »

Ked si pozres navod na obsluhu toho sencora,tak zistis,ze musis na Fabii prerobit iso konektor,lebo je zapojeny na prd.Ked budes citat pozornejsie tak zistis aj to,preco odskakuje na ine stanice,pripadne sa same preladuje...

Uživatelský avatar
dexter2
Příspěvky: 6
Registrován: 14 lis 2010, 01:00

#6 Příspěvek od dexter2 »

Přesně, oridoš mají trošičku jinak zapojení od spínačky. Neo spíš do neoriga jde pořád šťáva. a signál máš na houby, kvůli origo anténě. Tá ma v sobě zesilovač, který se napojuje přes koax, ale u neoriga rádia potřebuješ fantoma :-) stojí tak do 2 kil a rádio bude mít signál tak jak má.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“