Pro Killroye

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

Pro Killroye

#1 Příspěvek od Crifodo »

ad zamčení vlákna s nabídkou od Stepanfa:
To je hezké, kde je nějaká hranice nebo použitelnost sekce Nabídka přistrojů, součástek a náhradních dílů?

Uživatelský avatar
Stepanfo
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Stepanfo »

Připadá mi to jako nějaký mozkový zkrat Killroye, v části fóra speciálně určené na nabízení součástek nabízím věc, která se dá zužitkovat (skoro) celá nebo na součástky.

Vyhrožování, že jestli si dovolím proti tomu protestovat, třeba tím, že mu pošlu SZ, tak to smaže hned, raději nechám bez komentáře.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

I když , Crifodo , se to zde poslední měsíc pomalu překlápí na Aukro .

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Killroy »

Stepanfo píše: v části fóra speciálně určené na nabízení součástek nabízím věc, která se dá zužitkovat (skoro) celá nebo na součástky.
Jo, akorát že ty to neděláš ze zájmu k bastlířině, ale hlavně pro svojí prkenici.. Stačí se začíst do toho, co si sem kdy dal..
BOBOBO píše:I když , Crifodo , se to zde poslední měsíc pomalu překlápí na Aukro .
Přesně tak to je..

Crifodo: na pravidlech které budou jasně vymezovat hranice této sekce se pracuje. Nicméně pro podobné zlatokopy by tam místo být nemělo. Čím sem ten člověk kdy přispěl, anebo co sem kdy napsal hodnotného z branže? NIC. Akorát se tady snaží opakovaně nabízet něco za účelem zisku. A to hlavně proto, protože ho to tu nic nestojí a chodí sem obrovská spousta lidí = velká šance prodeje. A víš dobře, že skutečnost je taková, že zadarmo tenhle hosting rozhodně není, Alovka ho platí a někteří z nás k tomu každý rok přidáváme ze svého. Proto nevidím jediný důvod, proč by na tom měl někdo takhle profitovat a zneužívat možnosti tady něco veřejně (a zadarmo) nabízet. A pokud si dobře všímáš, jedná se pouze několik vyčůránků kteří to tu opakovaně takhle zneužívají. A věř, že ostatní členové fóra s tím problémy nemají, v ničem se jim nebrání i kdyby tu prodávali nákladák a určitě žádná pravidla nehledají. Prostě sem svými příspěvky přinášejí ještě něco víc než jen pouhé nabídky..

Uživatelský avatar
Stepanfo
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od Stepanfo »

Killroy píše:Čím sem ten člověk kdy přispěl, anebo co sem kdy napsal hodnotného z branže? NIC. Akorát se tady snaží opakovaně nabízet něco za účelem zisku.
Co to meleš za blbosti? Je úplně jedno, jestli jsem někdy něčím přispěl, pokud se to, co nabízím, bude někomu hodit. Mimochodem, už se hodilo.

Jseš si tak jistej, že na tom něco vydělám? A i kdybych vydělal, co je ti do toho? NIC.

Překračuješ svoje pravomoce a poslání moderátora. Tvoje úloha je čistit fórum od příspěvků urážlivých, v rozporu se zákony ČR a off topic.

Nic z toho můj příspěvek není, tak ho laskavě okamžitě odemkni nebo si na tvoje nepřijatelné chování budu stěžovat provozovatelům fóra.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Crifodo »

Killroy píše:[na pravidlech které budou jasně vymezovat hranice této sekce se pracuje.
OK, tak do doby než ta pravidla budou, by bylo vhodné neřešit příspěvky na základně osobních domněnek a kritérií jak z 50. let, ne? Výrazy jako zlatokop, vyčuránek, profitovat mi nepřipadají podložené. Ty si fakt myslíš, že na téhle nabídce jednoho kousku obsolentního šrotu s ttl logikou si někdo nakope zlato?
Někdo přispěje nabídkou materiálu, někdo výkladem norem, někdo sdělením restaurátorských rad, někdo varováním před nebezpečným výrobkem, někdo nabídkou literatury, někdo ničím. V pravidlech jsem nenašel, že by nabídka součástek a ND byla podmíněna nějakými odpracovanými brigádnickými příspěvky pro obecné blaho ani odvolávka na "zdravý rozum" s tím nijak nekoresponduje. Mně to přijde jako osobní spor.
PS nabídka součástek je pro tebe "pouhá", pro někoho kdo shání přesně tenhle typ třeba může být zásadní... a to že se učiní na specializovaném fóru v přesně cílené rubrice je mnohem víc adresná než nějaké aukro zaplevelené diletanty. Jestli někomu bere spánek, že na tom zadavatel nabídky vydělá stokorunu, ať se domluví na příspěvku pro Alovku na hosting.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#7 Příspěvek od BOBOBO »

Neber to jinak , než to píšu , Crifodo . Sám nejvíc upozorňuješ na pro Tebe nešvary , které s činností tohoto fora nekorespondují ani trochu . Tím využíváš demokracie zde ke svým cílům . Dobrá , to se dá vzít , protože jsi zde na tento druh zábavy sám . Ale kšeftařská činnost se zde začíná rozrůstat a za chvíli se sem to aukro opravdu přelije . Já to beru taky jako překročení hranic . Také občas něco prodám , ale na Aukru . Zde spíše rozdávám .

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#8 Příspěvek od Andrea »

A jak Bobobo vysvětlíš, že přímé odkazy na aukce na Aukru jsou tu tolerovány? To nepřekračuje hranice?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Medzi pravidlami fora byva pravidlo "forum nie je bazar". Tzn. kto "prispieva" iba predajom svojich veci, ten dostane ban. Ak tu take nie je, tak by sa malo zaviest.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#10 Příspěvek od Killroy »

Crifodo píše:.. že na tom zadavatel nabídky vydělá stokorunu, ať se domluví na příspěvku pro Alovku na hosting.

Zatím se žádný takový ještě nenašel, akorát se našlo pár blbých kteří to dělají za ně. A to už se tady prodali celý rozvaděče a kde co.. A pokud si myslíš, že moje výroky jsou na úrovni 50let, tak si tu sekci vem pod křídla sám. Nikdo tě nebrání v tom, abys ve svým volným čase pro fórum něco dělal. Akorát kritizuješ, nic víc.
rnbw píše:Medzi pravidlami fora byva pravidlo "forum nie je bazar". Tzn. kto "prispieva" iba predajom svojich veci, ten dostane ban. Ak tu take nie je, tak by sa malo zaviest.
Ano, s tímto plně souhlasím..
Naposledy upravil(a) Killroy dne 09 pro 2010, 13:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Crifodo »

BOBOBO píše:Tím využíváš demokracie zde ke svým cílům .
a ty cíle jsou prosím pěkně co?
Já nevidím nic špatného na tom, když se sem, do příslušné sekce, část Aukra "přelije". Budu ji tu mít líp u nosu než na nepřehledném a nekvalifikovaném Aukru. Kdo chce na bastlírně pokecat o volné energii, tak snad do sekce nabídka nepoleze a nemusí ho to dráždit.
já na nabídkách součástek nic špatného nevidím, ani na takovýchhle
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=40635
Jen nechápu, podle jakého metru se tu měří.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#12 Příspěvek od rnbw »

Crifodo píše:Jen nechápu, podle jakého metru se tu mìøí.
Velmi jedoducho: porovnaj zoznamy prispevkov pouzivatelov Stepanfo a Killroy.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#13 Příspěvek od Killroy »

Crifodo píše:já na nabídkách součástek nic špatného nevidím, ani na takovýchhle http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... ic&t=40635 Jen nechápu, podle jakého metru se tu měří.
Kolik takových nabídek tady ode mne lze najít, co? Spočítal bys je asi tak na prstech jedné ruky a zatím jsem víc dal pro všechny než za pár stovek prodal..

Uživatelský avatar
Stepanfo
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha

#14 Příspěvek od Stepanfo »

Já nevěřím vlastním očím. Hergot tak to mám rovnou vyhodit do popelnice nebo co s tím mám udělat? Kde jinde bych to měl nabídnout?

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#15 Příspěvek od Killroy »

rnbw píše:
Crifodo píše:Jen nechápu, podle jakého metru se tu měří.
Velmi jedoducho: porovnaj zoznamy prispevkov pouzivatelov Stepanfo a Killroy.
A taky jejich obsah..

Zamčeno

Zpět na „Provoz fóra“