TOSHIBA V212CZ

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

TOSHIBA V212CZ

#1 Příspěvek od LOYZA »

TOSHIBA V212CZ
Tak tento VCR mi dělá ve STBY pískání, při zapnutí pískání zdroje není. Všechny kondíky nové, neodstranilo se nic, tedy to pískání. Diody OK. Už jsem z toho na nervík. Ani zatlačení na součástky neodhalí nic nového. Pulzní TR je MJF18004A, to je snad už jediné, co jsem zvažoval, že by snad byl po těch rocích provozu prostě "jinde"? Ví někdo o nějaké jeho náhradě, pokud bych ho měl v šuplíku, nemusel bych objednávat pro zkoušku jiný. Nebo jiná rada? Uvítám cokoli co pomůže. Díky. Loyza.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Mě zase přerušovaně píská novej monitor Samsung SyncMaster 796MB- taky
ve ST-BY.
Ikdyž záleží na tom, jak moc.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

VCR Toshiba

#3 Příspěvek od LOYZA »

Tak TV a ani monitory není ani náhodou moje parketa, tomu nehovím! No a pokud jde o to pískání, tak opravdu záleží na tom, jak píšeš. Tato Toshiba řve docela slušně! Už jsem to ve VCR několikrát opravil, ale tentokrát jsem na to krátkej! Většinou klasika, kondíky, studený spoj a vzácně trafo. Tady u tohoto modelu jsem to snad nikdy nemusel řešit. Běžná závada je u nich vzhledem ke stáří jen vyschlé kondy, pak je vždy vše OK, krom běžné údržby. Tak ti přeju u tvého monitoru abys to našel, je to velmi otravné když to píská. Loyza.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “