multimetr do 300kč

Měřáky, automatizační technika, regulační technika

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Davids
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Davids »

Woofe píše:Tyhle pindíky mám rád, jsou levnější než panelová měřidla, někam ho přilepit a přibližně měřit :wink: . Na změření baterky v autě a základní měření to stačí. V GMku je mají pod označením HC-DT830 A, B ,C céčko měří i teplotu do 1000 stupňu stojí 195kč. (Já je kupuju ze skladu za 100kč) :wink:
nemas prosimte nejaky odkaz pro blizsi inforamce?

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#17 Příspěvek od SMITH »

Trebars aj ten ,iba že ho nemajú na sklade. :cry:
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Lixus

830B

#18 Příspěvek od Lixus »

Ta 830B je to stejné jako tenhle za 85,- Kè? http://www.metrix.cz/product_info.php?c ... ucts_id=39

Už jste nìkdo nakupoval na http://www.metrix.cz? Jsou tam solidní?

Díky
L.

Uživatelský avatar
GEEL
Příspěvky: 211
Registrován: 09 čer 2004, 02:00
Bydliště: Puchov-SR

#19 Příspěvek od GEEL »

Tiez som nad mieru spokojny s metexom ako kolega (SMITH).Sukromne som zacal pouzivat UT60E a tiez sa da.Celkom presny,True RMS a hlavne pripojenie na PC.A komunikacia (oproti metexu) je riesena opto,takze PC je dokonale oddelene pri merani.Na servise pouzivam M3800 a ten tiez postaci ne servis vonku.Doma stolovy multi,osciloskop a tie dve UT60E.Ale to nie je do 300 kaciek.
M3800 stoji tak 1000SK a bohate by stacil.

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#20 Příspěvek od SMITH »

TAk som pozeral na tie stranky a radšej by som kúpil metex 3860D za tú cenu to je bomba http://www.metrix.cz/product_info.php?c ... ucts_id=73 :lol:
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Lixus

WWW.METRIX.CZ

#21 Příspěvek od Lixus »

SMITH: Aha... to je ale krapet drazsi nez 830B :-( Uz jsi tam neco kupoval? Jeste jsem po internetu nic nekupoval... kdyby bylo po mem, koupil bych si asi Metex 3890D http://www.metrix.cz/product_info.php?c ... ucts_id=31 ten je taky za peknou cenu, nevis jakej je tam rozdil? Tedy krome USB rozhrani...

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#22 Příspěvek od MaTTo »

Ja soms i kupil VOLTCRAFT VC140 v CONRADE za 500 SKK . Meria R , U , I , hFE , diody so zvukovou signalizaciou meria , teplotu externym cidlom meria do + 1000 stupnov a od -40 . Meria v pohode mam ho druhy tyzden . Co hovorite na tu znacku VOLTCRAFT .?

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#23 Příspěvek od Raptor181 »

Mam VOLTCRAFTa uz asi 10 rokov je to model VOLTCRAFT401 a som s nim spokojny...sice som musel prepajkovat vsetky spoje ale zase frci... :hool: :marlboro:
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
ok1umb
Příspěvky: 74
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: okr. Kladno

#24 Příspěvek od ok1umb »

Mnoho let používám také Voltcraft 95 k naprosté spokojenosti.
Zdravím Míra UMB

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#25 Příspěvek od MaTTo »

No predtym som mla multimeter znacky O.K. uplny shit to meralo 200 ohm odpor ako 180 ohm atd. proste na hovno merak tka som sa rozhodoval ze aky si kupim lebo z hentym sa nedalo nic robit odpory meral jak sa mu zrovna chcelo a napetie v zastrcke ukazoval 280 V .. tento ukazuje 234 tak by to aj malo byt no hruza nakonec som ten O.K. dal do suplika a dost ludi hovorilo ze VOLTRCRAFT ze super znacka a nejsu tie multimetre ani az tak drahe tento moj bol v akcii z 790 SK na 500 takze pohoda a meria zatial super .

Uživatelský avatar
FERYACT
Příspěvky: 2285
Registrován: 20 dub 2005, 02:00
Bydliště: Krnov

Multimetr

#26 Příspěvek od FERYACT »

Jelikož mnozí částečně opustili tema tak se přidám.V práci jsem měl
PENTYPE 3211D.Vydržel mi 5let.Na důchod jsem si ho koupil znovu.
je to drahý špás 900kč.Když opravujete desku zapíchnete hrot a bočním
viděním přečtete údaj,to je balada.Automatická výměna rozsahů.
Neukládáte někam měřák,máte ho pořád v ruce.Dodává EZK

Odpovědět

Zpět na „Měření, regulace a automatizace“