Heslo Win XP a zaloha .... dekuji

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#31 Příspěvek od p32 »

to CZJKP1:
Jirko, to co jsi dlouze napsal, tak bylo již na první stránce (asi 12. příspěvek), ale rád si to pročtu znova :wink:

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#32 Příspěvek od dj_Paul »

u mě taky ne.Všechny adminy v rodině a i v počítačích které spravuji známým mám pod heslem

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#33 Příspěvek od p32 »

Tak ty bydliš kousek ode mě, takže máme asi stejné nápady. :lol:

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od hafca »

U mě je to podobné. Jen to mám pro zjednodušení tak, že heslem je křestní jméno dotyčného. Nemusím nosit v paměti co jsem kdy komu při instalaci vymýšlel a zatím to funguje i přes jednoduchost hesel. :D
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#35 Příspěvek od dj_Paul »

Já používám pořád jedno ,kombinaci malých,velkých písmen a číslic,12míst
Uložené je jen v mojí hlavě.Už asi 10 let

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od hafca »

To mám na soukromé věci taky. Občas ho měním, je to zvyk z bývalého zaměstnání. Tam se muselo měnit heslo minimálně 1x za 3 měsíce. Byl jsem rád, že nejsem v bance. Tam je to prý 1x za týden. :D
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#37 Příspěvek od dj_Paul »

Tak to já si jak v bance v práci připadám.Během jednoho měsíce se mi vystřídají 4 hesla do různých softů.Vždy tam musí být speciální znak :evil:

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#38 Příspěvek od jave »

Kluci jak na novy rok, tak po cely rok .... Cele bastlirne preji jen a jen to hezke a aby jsme na sebe byli hlavne slusni a uzili si i ten cely 2011
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#39 Příspěvek od CZJKP1 »

zdravim

děkujem a jsem rád, že jsi to rozdejchal.

Ráno vylítl z postele a makal jak sděšený, aby se otec pokusil o opravu PC :D :D :D

Jinak už čumím do nového LCD, místo toho BenQ mě rodiče koupili (s tím, že jsem si doplatil) širokoúhlou 19" za 1999,-, byla to sleva před pár dny v electro wordu, je to nějáká neznámá značka eMachines, je to dost obehnané nápisem Made in china + rozsypaný čaj, vypadá hezky a ukazuje hezky, tak sem zvědav jak to dlouho vydrží, říkal jsem, buďto ať vydrží max 2 roky, anebo alespoň přes 8 let, ale jak přemejšlím, tak to moje BenQ jsem měl asi 5 let,...Zajmavé je, že firma eMachines, má i české webovky, tudíš je asi zástup i u nás, píší, jak jsou nejúspěšnější na trhu v prodeji pc, že jich prodali přes 5 mil. Že jde o levné zboží s nižším výkonem, firma sice prodala 5 mil. pc ale v životě o ni nikdo téměř neslyšel, je to takové zelené logo.

Zajmavost:
Monitor měli v reklamním časopisu electro wordu pod názvem ACER eMashines (+ typ.ozn.), něco podobného jsem našel i u jinýchobchodů na netu /eshop/ nikde jsem však nenašel na internetu ani na jejich webové stránce, že by firma ACER měla něco společného, nebo souvislého s eMashines, mám dojem, že jde o dvě odlyšné firmy, snad jen barvou loga se v některých příp.podobají

jaký je váš názor na to, co si o tom myslíte¨(krom toho, že to učo bude krám, který bude stát za nic, co se životnoisti týče- to se dalo za ty prachy čekat)

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Basic »

2 litry bys přidal a měl bys minimálně 23". Ten mám já už rok LG a plně mi vyhovuje, do menšího bych nešel. No a 7 let jsem měl snad Samsung 17" CRT který furt šlape a teď už rok leží na chodbě, jeho nástupce je výše uvedený LG. Jinak proč měnit heslo a pak ho pracně rušit když rychlejší a účinnější je zabavit napájecí kabel od PC :twisted: :twisted:

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#41 Příspěvek od Jirka »

eMachines by měla být levnější značka od Aceru, Packard Bell je naopak prémiovou značkou Aceru.
*****

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#42 Příspěvek od MaTTo »

eMachines je vlastnictvom firmy Acer ... teda eMachines odkupila firma Gateway ktoru nasledne kupil Acer ktory sa rozhodol pokracovat s produkciou a distribuciou eMachines - a nie nahodou je ich logo rovnakej farby .
eMachines je vyslovene low cost a nic viac nerobia pod tou znackou .
Packard bell je dcerska spolocnost Aceru ale ci zrovna nejaka premiova znacka ... skoro vobec sa to nepredava este aj v alze to nemaju skoro vobec na sklade a servis tomu robi Acer CR ...
Nic nemôze byt premiove ked to servisuje Acer CR , zopar skusenosti stacilo az az...
CZJKP1 píše:jaký je váš názor na to, co si o tom myslíte¨(krom toho, že to učo bude krám, který bude stát za nic, co se životnoisti týče- to se dalo za ty prachy čekat)
Je to presne rovnaky krám ako hocico ineho co by si v tej cene kupil ci by na tom bolo logo HP alebo BenQ - uz davno rozhoduju ceny a nie znacka, HP si svoje logo da na hocico aj na benq monitory a potom niektory si myslia ze ved je to HP tak automaticky kvalita a pritom vovnutri je to to ste co o 20% lacnejsi acer ale budis - preto sa HPcku tak dari .
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#43 Příspěvek od p32 »

MaTTo a co myslíš, že je ten BenQ ? Myslím jejich majitele.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#44 Příspěvek od galjo »

Mourek píše:Tak u mně bys s administratorem nepořidil. Ani v soukromém ani služebním.No a ta opice to se holt někdy stane. Když je mladej....
Tak vymeníme administrátora - teraz su zmeny bežné. :lol:

Uživatelský avatar
Dikobraz
Příspěvky: 910
Registrován: 17 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava

#45 Příspěvek od Dikobraz »

Zdravím na foru , abych nemusel zakládat nové vlákno , chtěl bych se zeptat tady. Zahesloval jsem si jeden RAR archiv a samožřejmě mi to teď nejde otevřít když jsem zapomněl heslo. Je nějaká možnost, jak se do toho dostat? Mám XP a SP3 , děkuji za případnou pomoc.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“