auto nabiječka

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bambulilinek
Příspěvky: 2
Registrován: 28 srp 2006, 02:00

auto nabiječka

#1 Příspěvek od bambulilinek »

potřebuji si postavit auto nabiječku a nemohu nikde najit nějaké elektronické schéma podle kterého bych mohl ji postavit :( !!! jestli máte někdo nějaké to scháma auto nabiječky tak mi jej prosím zašlete morys1@post.cz zatim díky!!!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od rezis »

Pekna byl a nedavno v amaru z PC zdroje stavel jsem ji nzanamemu a dokonce to fungovalo :wink:
Internet - metla lidstva

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Jirka »

a doplním rezise: odkaz na schéma najdeš tady - http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... c&start=15
*****

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#4 Příspěvek od jave »

Zalezi co od ni cekas a jak si ji predstavujes. Ja mam trafo, usmerneni a zarovku do serie a maximalni spokojenost.

Uživatelský avatar
bambulilinek
Příspěvky: 2
Registrován: 28 srp 2006, 02:00

#5 Příspěvek od bambulilinek »

no mám toma torojidní trafo asi tak na 16A tak si myslím že by mohla už toho zvládnout trošku víc :wink: tak potřebuji už tošku solidnější no...

62.168.45.90

#6 Příspěvek od 62.168.45.90 »

bambulilinek píše:no mám toma torojidní trafo asi tak na 16A tak si myslím že by mohla už toho zvládnout trošku víc :wink: tak potøebuji už tošku solidnìjší no...
Asi te zklamu ale z vlstniho vyzkumu je zjisteno ze cim jednodussi tim lepsi a hlavne blbuvzdornejsi.kdyz tak jednodocha triakova regulace ale to je maximum :wink:

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#7 Příspěvek od jave »

bambulilinek píše:no mám toma torojidní trafo asi tak na 16A tak si myslím že by mohla už toho zvládnout trošku víc :wink: tak potřebuji už tošku solidnější no...
Prave prto bych to resil jen diodami a zarovkou. Pouzivam ji nejen ja, ale i spousta lidi v okoli a nema to chybu. Mam 25A trafo a chodi to jako brus.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#8 Příspěvek od RadekB »

jave píše:
bambulilinek píše:no mám toma torojidní trafo asi tak na 16A tak si myslím že by mohla už toho zvládnout trošku víc :wink: tak potřebuji už tošku solidnější no...
Prave prto bych to resil jen diodami a zarovkou. Pouzivam ji nejen ja, ale i spousta lidi v okoli a nema to chybu. Mam 25A trafo a chodi to jako brus.
Potvrzuju, 7let pouzivana a nema chybu. Diody, trafo, zarovka a zadny problem

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“