DSC 3010

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
smolicek
Příspěvky: 6
Registrován: 06 úno 2011, 01:00

DSC 3010

#1 Příspěvek od smolicek »

zdravím, krom toho, že scháním instalační mauál, by mě zajímalo jak obejít u této ústředny připojení k pevné lince?

vyzískal jsme alarm, ale píše mě chybu chyba tel. linky( vše ostatní jsme rozchodil) dá se to nějak obejít? popřípadě jak a na jakých pinech?


Předem děkuji

Uživatelský avatar
Simil
Příspěvky: 185
Registrován: 16 říj 2008, 02:00
Bydliště: NR

DSC 3010

#2 Příspěvek od Simil »

Nazdar.Nemam manual na DSC3010,ale mohlo by to byť podobné s DSC300.Ale ak Ti hlási chybu tlf linky- TRBL 4,tak skús v sekcii 19 nastaviť led 7 na ON ( Kontrola tlf zakázaná),poprípade ak je té led zapnutá,tak ju vypni.Dúfam že Ti to pomôže.

Uživatelský avatar
smolicek
Příspěvky: 6
Registrován: 06 úno 2011, 01:00

#3 Příspěvek od smolicek »

tak chyba opravdu zmizela, děkuji.

ale mám ještě jeden problém... ukazovalo mě to chybu 1 a předpokládal jsem, že v tom bude smočená baterka.. tak jsem pořídil novou ( je nabitá ) a stále svíti chyba 1... není to nějaká sdružená porucha ještě s něčím?
popřípadě jak se jí zbavit?

Uživatelský avatar
Simil
Příspěvky: 185
Registrován: 16 říj 2008, 02:00
Bydliště: NR

DSC 3010

#4 Příspěvek od Simil »

Chyby č.1 je ozaj vadná alebo nepripojená bateria.Ak sa nedá vyklírovať,treba skúsiť nasledovné: 1)Premerať poistku na plošáku či je dobrá.2)Konektorom ktoré sa nasúvajú na bateriu treba trochu stlačiť koncovku aby mali dobrý spoj s bateriou.Ak to nepomôže,treba ezs odpojiť od 230v a skúsiť či to ide z baterie,ak ano-Treba skontrolovať dobíjaciu časť dosky-Stabilizátor,poprípade plošný spoj,či nie je prerušený..

Uživatelský avatar
smolicek
Příspěvky: 6
Registrován: 06 úno 2011, 01:00

Re: DSC 3010

#5 Příspěvek od smolicek »

Simil píše:Chyby č.1 je ozaj vadná alebo nepripojená bateria.Ak sa nedá vyklírovať,treba skúsiť nasledovné: 1)Premerať poistku na plošáku či je dobrá.2)Konektorom ktoré sa nasúvajú na bateriu treba trochu stlačiť koncovku aby mali dobrý spoj s bateriou.Ak to nepomôže,treba ezs odpojiť od 230v a skúsiť či to ide z baterie,ak ano-Treba skontrolovať dobíjaciu časť dosky-Stabilizátor,poprípade plošný spoj,či nie je prerušený..
odpojených 230V jsem měl a jelo to z baterie normálně, na pojistky jsem koukal a dobré všechny.
ještě to zkusím nějak zkontrolovat okolo toho nabíjení... když jsem měžil co leze do baterie tak to bylo něco okolo 13,5V a baterie jako taková měla 12,5V

Uživatelský avatar
Simil
Příspěvky: 185
Registrován: 16 říj 2008, 02:00
Bydliště: NR

DSC 3010

#6 Příspěvek od Simil »

Tzch 12,5 volta na baterii je málo.Nabitá bateria ma okolo 13,5-13,8 v.Ak to ani po 1dni neprestane hlasiť túto chybu/1/,skus ešte potenciometrom na doske EZS nastaviť vyššie napetie na dobýjanie AKU asi na 13,8v.To by malo pomocř,pretože procesor snima napetie na aku,a je nastavený na 13,5-13,8 v.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“