Tiskárna HP 930c, hlásí vadu černé

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Paja250
Příspěvky: 196
Registrován: 29 říj 2007, 01:00
Bydliště: českobudějovicko

#16 Příspěvek od Paja250 »

No nevím jak od HP, ale co jsem měl možnost vidět SM k tiskárnám DELL, byl tam jenom popis jak co rozebrat a vyměnit, u "lepších" tiskáren ještě nastavení v servisním menu. Maximálně blokový schéma s označením modulů a jejich propojení a to ještě ne vždy. Hádám, že HP má obdobný systém.
...A máte to zapojené v zásuvce?

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Oldradio »

Dokonce u některých levných HP tiskáren byla v manuálu poznámka, že pokud by servisní zásah (rozuměj výměnkařina komponentů) trvat déle jak 20 minut, má se vyměnit celá tiskárna.

Uživatelský avatar
txx
Příspěvky: 255
Registrován: 31 bře 2008, 02:00
Bydliště: Brno

#18 Příspěvek od txx »

tak sem začal pomalu sháněn novou kazetu vzdal sem měření odporů na staré kazetě nebylo s čím srovnávat. Tak mám dilema jestli origo HP za 700 nebo ne za 370 kč a dobře uschovat učet :wink: (abych náhodou nezjistil že chyba je jinde )

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#19 Příspěvek od mirosne »

Ani nerozmýšľaj,kúp tú lacnejšiu.(nebude Ťa to až tak hnevať,ak bude chyba v tlačiarni)
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od jjilek »

Mám takovou zkušenost s těmito řadami HP, že se hlásí chyba kazety, ta však normálně tiskne (ignoruje hlášku). Hláška časem zmizí. Objevovala se mi po namočení hlavy do destilky (samozřejmě jen ten tisknoucí konec do cca 2mm hloubky). Mám dojem, že voda pronikne pod folii, tam něco zkratuje a po vyschnutí hlava normálně jede dál. Samozřejmě předpokládám naplněnou kazetu. Ještě druhá možnost je, když sw u některých typů tiskáren vyhodnotí kazetu jako vyprázdněnou podle počtu tisků. V tom případě je třeba použít jinou. Blíže o tom píše Crocodile na svých stránkách. Ale i v tomto případě tiskárna po naplnění dál pracuje.
Pokud jezdíš do Olomouce, tak vezmi hlavu (tu od tiskárny :lol: ) ssebou. Vyzkoušet ji nemám problém.
Naposledy upravil(a) jjilek dne 25 bře 2011, 22:07, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#21 Příspěvek od Duvsan »

Prepáčte malé OT, mám multifunkčku HP PSC 2355, farebnú kazetu som menil už snáď štyrikrát a to ju ani neminulo, ale čiernu som už plnil snáď dvakrát toľko a šlape furt (hoc pred ňou som vymenil dve). Hlási prázdno, naplním, hlášku ignorujem a tlačím. Ale mám problém to rozchodiť pod Win7. Momentálne chodí cez Virtual Box a v ňom XP, ale nie je to to pravé. Pomaly špekulujem nad novou multifunkčkou. Ktorú by ste odporučili? Dík.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#22 Příspěvek od p32 »

A které W7 máš ?

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#23 Příspěvek od Duvsan »

Sry; W7, home premium, krabicová verzia, Slovenský. A mám na výber 32bit. a 64 bit.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#24 Příspěvek od p32 »


Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#25 Příspěvek od Duvsan »

Myslíš, že som to neskúšal? Buď to nejde kvôli jazykovej mutácii, alebo to vyžaduje verziu Ultimate, alebo neviem.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“