Autoradio Sanyo

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
veelte
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2011, 02:00

Autoradio Sanyo

#1 Příspěvek od veelte »

Dostal jsem autorádio Sanyo FT 2250LP s normou OIRT - sháním servisní manuál - může, prosím, někdo poradit - prohledal jsem celé fórum - našel jsem pouze jedno Sanyo, ale téměř současné...
Díky Jarda

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#2 Příspěvek od pepik9 »

V tom radiu by měl být NEC D1708AG763 a pásmo se nastavuje diodami mezi vývody pro klávesnici. Najdi si dokumentaci k tomu obvodu.

Uživatelský avatar
veelte
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2011, 02:00

#3 Příspěvek od veelte »

Děkuji za odpověď Pepíku9, máš pravdu rádio má v PLL obvod D1708AG, dokumentaci k obvodu mám, ale nejde mi to nastavit, vím, že v tabulce AREA mají být pro Evropu stavy Area 1 =1 a Area 2=0, ale nemohu rozkódovatk kterými diodami se to nastavuje (obvykle se to dělá jejich přestřižením). Pokud najdeš trochu času, zkus prosím upřesnit, co jsou diody mezi klávesnicí.
Díky Jarda

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

Tady máš hned 5 servismanuálů - v některém (řekl bych, že hned v tom prvním - :nevim: ) snad najdeš, co hledáš.

Ale pozor! - můžeš stáhnout pouze 2 SM za den (za 24hod.?) :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#5 Příspěvek od pepik9 »

V těch datašítech jsou z nějakého pitomého důvodu ta políčka zabarvena. Takže to vypadá, že Area1 je dioda mezi vývody 19 a 24, Area2 mezi 19 a 23 - tam by být neměla. (Možné umístění označeno trojúhelníkem - Diode Matrix). Ale pozor, ty tabulky jsou k jiné verzi obvodu, ne k 763, takže to nemusí být jisté.
Přílohy
NEC_FM.jpg
(56.15 KiB) Staženo 111 x

Uživatelský avatar
veelte
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2011, 02:00

Sanyo FT 2250LP

#6 Příspěvek od veelte »

Děkuji všem za rady, podařilo se pouze rozšířit o LW, nastavit PLL pomocí diodové matice zatím ne. Každý typ IO má patrně své specifické nastavení, přesto, že se liší jen v koncovém trojčíslí. Typ D 1708 AG - 736 se mi zatím nikde nepodařilo vyhledat - snad na něj v budoucnu někde narazím.

Zdaraví Jarda

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“