elektronika na kole

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
merlin00
Příspěvky: 95
Registrován: 11 črc 2008, 02:00
Bydliště: BA, dakdy aj dalej

Mnoho svetel..

#16 Příspěvek od merlin00 »

Po mnoha letech co sem jezdil na kole, vymyslel od predpubertalniho veku, po doby kdy sem "sportoval" mi vsechno postupne ze vsech kol pri pouzivani upadalo a kazilo se.
Nakonec sem skoncil u dnes klasicke celovky, aby vaha batpacku bud vyrovnala vahu reflektoru, nebo se pack strka do kapsy.

Cokoli na kole co je tam navys, se proste nejak entropicky ma snahu zlikvidovat, ponicit a upadnout, nejlepe do vypletu, na silnici a hlavne potme.
Radiotechnika je opak evolucie, lezeme na stoziare, aj stromy ako opice, staviame tam hniezda z drotu, pipame jak vtaci, ponarame sa do vln eteru ako ryby.

Uživatelský avatar
Jurik-EB
Příspěvky: 206
Registrován: 02 říj 2009, 02:00
Bydliště: Rožnov pod Rad.

#17 Příspěvek od Jurik-EB »

K plné spokojenosti používám čtyřfunkní osvětlení mého kola, tj. zadní osvětlení, brzdové světlo, ozvučená směrová světla, klakson (osmihlasý). Přední světlo je kombinované s dynamem a baterkou. Mám to už 15 let, déšť nedéšť ve sněhu i v mrazu. Do dneška mi slouží bez jediné závady. Stálo mě to 65 kč (zadní souprava). Od Vietnamců. Ať je to s jejich výrobky jak chce, já jsem s tímto osvětlením kola spokojen. Možná jsem měl štěstí.

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“