HLEDÁM KAMARÁDA

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ludekk
Příspěvky: 8
Registrován: 01 úno 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

HLEDÁM KAMARÁDA

#1 Příspěvek od Ludekk »

Vážení, nenašel jsem vhodnou existující rubriku, tak jsem se osmělil ji založit. Nechci tím konkurovat jiným seznamovacím serverům, ale lidi od "bastlení" toho moc na výběr nemají. Tedy - jsem už starý děda v penzi, vysloužilý elektronik, který teprve teď má dost času na své koníčky (přesněji řečeno nemá dost času). Moje parketa byla zvuková technika a televizní technika. Dost jsem toho postavil s elektronkami, později s polovodiči a zadrhl jsem se u procesorů. Zvučil jsem bigbíťákům, založil dvě firmy v oboru, postavil nebo rekonstruoval několik baráků, mám ženu a 7 vnoučat. Proč to všechno píšu: HLEDÁM kamaráda, kluka či pána - bastlíře, konstruktéra atp. který by uvítal možnosti mých slušně vybavených dílniček a oplátkou mě pomohl s PC - to moc neumím. (Domácí síť, úložiště, stříhání videa, streamování, NAS atp.) Toto jen obrysově, žádným jiným aktivitám se předběžné meze nekladou. Můžeš být i zahradník (taky by se hodil :D ) Nějaké fotky najdete na "Lidech" - nick: jinydedek Stačí, když budeš mít alespoň kolo a budeš ochoten zajet 10 km od HK. Dík za přečtení a těším se na odezvu.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#2 Příspěvek od Cust »

Držím palce - já tuhle reciproční výměnu zkušeností provádím s dvěma staršími pány k naprosté spokojenosti (mechanik - nástrojář, fyzik). je to tak říkajíc k nezaplacení - doufám oběma směry. :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Bohužel bydlím "poněkud" dál než 10km od Hradce nebo v Hradci samotném - což ale neznamená, že bych se případné pomoci odříkal...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#4 Příspěvek od Killroy »

Vítej mezi námi a určitě se tu někdo takový najde.


.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#5 Příspěvek od Honza_dy »

Jenom bacha na Zdeněčka Slabýho! Pokud se nemýlím jsi v ohrožené oblasti.

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#6 Příspěvek od Carel »

Určitě se někdo najde,jen aby to nebyl tvůj rodák z HK nějaký zslaby :D Jinak přeji poklidný důchod a zde v El.bastlírně ***mnoho předaných zkušených rad i poučení z nových technologií elektroniky,případně i zábavy.

Uživatelský avatar
Ludekk
Příspěvky: 8
Registrován: 01 úno 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Ludekk »

Dík za uvítání a varování tobě i předcházejícím pánům. Zatím mám dva kontakty zdaleka, žádný hradečák na obzorů. Čekají mě škatulata PCček, kloudně zprovoznit domácí síť, vybrat vhodný NAS kombi s multimediálním přehravačem atd atd... Oplátkou mohu půjčit dílnu se slušnou technologií na jemnou i hrubou strojařinu a taky jsem se živil v oboru CCTV, tak i tady můžu být platný :wink:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#8 Příspěvek od bu2520 »

jsem v dosahu HK a nejsem zs :-) , je pravda že bych občas rád vyměnil zkušenosti, nebo prostě takové ty elektro řeči. Akorát ten čas to je vžy zapeklitá veličina :-) .

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#9 Příspěvek od Venda »

jj, elektrokámošů není nikdy dost, škoda že mám jiný zaměření a nepříliš volnýho času. S IT bych ti fakt nepomohl :).

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#10 Příspěvek od Maskot »

Do Hradce je odtud sice daleko,ale az budes mit cestu kolem ozvi se :D

Uživatelský avatar
souba
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2005, 01:00

#11 Příspěvek od souba »

Také nabízím pomoc mám dost dobře vybavenou dílnu měřících přístrojů
Myslím Vf,nf.osciloskopy atd.
Do HK je to sice 30km. pokud by jste něco potřeboval dejte vědět.

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od piitr »

Já bydlím dost z ruky, a i když se počítačema trochu zabývám, taky znám jen něco. Doporučuju vznést konkrétní dotaz (asi do rubriky software?) a on už se snad někdo najde, kdo odpoví.

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Basic »

No jo, vždy je to hodně daleko od Mohelnice.

Uživatelský avatar
pida_m
Příspěvky: 775
Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#14 Příspěvek od pida_m »

... natož z Karlových Varù..

tímto i já hledám kamaráda na bastlení a støih videa a toèení profi kamerou.
Táta nemá už moc èasu..
Je mi 14.
píïa

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“