Okurky ze Španělska

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Holly
Příspěvky: 187
Registrován: 24 srp 2008, 02:00
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

#76 Příspěvek od Holly »

Já rajčátka můžu a rád, přítelkyně taky, ale naše dcera jak to vidí když mi teče šťáva po bradě tak se jí zvedá kufr. Jak píše Andrea, takové čerstvé rajče utržené z keříku ve folijovníku :chlupus: mňam! Ale znám taky pár lidí co se jim s toho dělá špatně, já si to neumím představit. :roll:
Asi jsem degen a neumím česky, tak se na mně nezlobte!

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#77 Příspěvek od bastliar »

del
Naposledy upravil(a) bastliar dne 04 čer 2011, 16:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#78 Příspěvek od Carel »

Andrea píše:Rajčatovej džus jsem nikdy nepila a ani mě neláká, lepší je to rajčátko rovnou z keříku. :twisted:
Ani sklenku"Bloody Mary"? :wink:
Rajčata mám rád,zato okurky v jakékoliv úpravě neee :x

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#79 Příspěvek od EKKAR »

frantajetel11 píše:
EKKAR píše:...půl lžíce pepře, lžíce mletýho zázvoru, půl lžíce chilli...
Asi jsi zapoměl napsat, že to buď vaříš ve 50 litrovym kotli a nebo máš totálně plechovou hubu i vnitřnosti :lol:
...
Ani snad ne, hrnec je obyčejnej na polívku, 2,5-3 litry a rozhodně není plnej... Ale s tou "tlamou vyfutrovanou nerezem" asi budeš blíž k pravdě - na český poměry. Kečuánský "chelapeňos" to teda být nemusí, ale ostrý já můžu... Vloni moje polovice donesla z místního Konzumu 3 kila světlounce zelených až bělavých paprik - podle popisky ze Slovenska. Nakrájela dva kousky a začala brečet jak nad cibulí. Utekla z kuchyně a dokrájet jsem to musel já - s otevřeným oknem a potom, co jsem si vzal gumový rukavice, stejný jako ve kterých leptám plošňáky. Stejně jsem pak ještě 24 hodin radši chodil čůrat "na holku" - nebo něco takového, jako promnout si oko - to absolutně nepřipadalo do úvahy. Lečo z těch 3 kil paprik jsem musel zavařit, sám bych ho jedl snad 14 dní - a má opravdu grády, je to taková malá ze Slovače dovezená Montezumova pomsta - pálí opravdu 2x... Rajčata v něm absolutně nejsou cítit - i bez chilli a pepře :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#80 Příspěvek od tomasjedno »

Andrea píše:Rajčatovej džus jsem nikdy nepila a ani mě neláká, lepší je to rajčátko rovnou z keříku. :twisted:
Nějak tu převažují odpírači syrových rajčat - tak abych to trochu vyvážil:
syrová rajčata (opravdická, ne ty skleníkové napodobeniny ze super-hyper) jsou pro mne lahůdka. Stejně jako naložená neoloupaná nakládačka, a jako oloupaná salátovka :D

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#81 Příspěvek od Mysteri »

Ako sa tu krásne odbočilo od témy :lol: Pôvodné založenie vlákna znelo takto:
Nezdá se vám, že tahle věc se španělskými okurkami silně zavání velmi dobře promyšleným teroristickým činem ?

Zatím to řekl nahlas jen jeden člověk, ti ostatní mlčí a dělají, že neví.
A vy tu už všetci varíte.... :P
Skúsim návrat k pôvodnej téme.
Všetky choroby v poslednej dobe boli iba prínosom pre farmateutické firmy. Veľký humbuk na začiatku, potom veľký predaj vakcín /často nákup realizovaný štátom/ a vždy sa ukázalo, že aj ľudia, ktorí sa neočkovali - prežili. Pre ,,krátke pamäte":
- tá choroba o kravách / neviem si spomenúť, ako sa volala, asi to je následok tej choroby.../ - hovädzie
- Vtáčia chrípka.../to bola tá o hydine... :lol: / - hydinové
- Mexická chrípka.../to bola tá o sviniach... :lol:/ - bravčové
- Dnes tu máme niečo o uhorkách.... :wink: - zelenina...
- Budúca choroba bude mať isto niečo s ovocím....
PreGúglite si, kto na každej chorobe, ktorá firma, zarobila.... :idea:
Na druhej strane, to, že tieto POKUSY o ,,pandémie" vznikajú, musí niekto vyvolávať. Ak ste si pozreli ten link s Gattesom, ak ste si všimli nebo nad hlavou /aspoň tí dávnejšie narodení, ktorí si pamätáte inú, krásne blankitnú oblohu, občas s ,,baránčekmy" nad hlavou a porovnáte to so súčastnosťou/, tak spojitosť s http://dokumentarni.tv/zivotni-prostred ... y-spraying tu možno je. A potom to je smutné, čo si niektorí mocní, s nami robia.... :smutny:

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#82 Příspěvek od keemo »

Tá hovadzia je BSE alias šialené kravy.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#83 Příspěvek od p32 »

keemo píše:Tá hovadzia je BSE alias šialené kravy.
Není to BSA - nemoc šílené firmy s podplacenými politiky ?

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#84 Příspěvek od Carel »

Také už se objevují zprávy,že to pochází z nedávné erupce islandské sopky Grimsvötn.Nemocí je zasažena oblast severní Evropy,kde se prý nejvíce objevily mraky popelu.Tak jsem zvědavý na zjištění původu,jestli se na to opravdu přijde.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#85 Příspěvek od tomasjedno »

Řekl bych, že ten popel ze sopky bude fest vysterilizovaný.

Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#86 Příspěvek od Carel »

tomasjedno píše:Řekl bych, že ten popel ze sopky bude fest vysterilizovaný.
Ale kořenit jídlo bych tím nechtěl :?

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#87 Příspěvek od Atlan »

tomasjedno píše:Řekl bych, že ten popel ze sopky bude fest vysterilizovaný.
ani by som nepovedal predpokladam že bola vyvrhnuta aj hornina ktora bola na vrchu v zamrazenom stave...

to už su špekulácie :D zatial nič nenašli tiež možeme povedať že teroritický utok...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#88 Příspěvek od ZdenekHQ »

Crifodo píše: Mimochodem, je tu někdo pamětník znalý tzv. REMA, rekonstituované maso?
Někteří asi nezapomněli, jen trošku změnili obor : http://www.remasystem.cz/ :)
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#89 Příspěvek od p32 »

Tak odpověď s okurkama je naprosto jednoduchá - Hamburské oslavy a žrádlo z rychlého občerstvení špatně zpracované z hovězího masa. :wink:

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#90 Příspěvek od jandu »

Neobráti sa to teraz na mc káčera?
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“