CTV2545, nejde AV

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#16 Příspěvek od Mysteri »

V každom prípade si môže odmerať aspoň či má prítomnosť signálu na procáku. Ak áno, tak je zlý, stáva sa. Ak ho tam nemá, tak potom smer ten záhadný obĺžnik a v tom prípade je tá schéma ozaj na tie dve veci.
zdencidlo, nepýtaj sa na aké, toto je totiž slušné fórum... :lol: /na dievčatko a na chlapčeka...asi tak :wink: /

Uživatelský avatar
zdencidlo
Příspěvky: 12
Registrován: 17 čer 2008, 02:00

#17 Příspěvek od zdencidlo »

ok,ale podrobnejšiu schému som nenašiel,idem teda sledovať ten signál.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#18 Příspěvek od kokun »

zdencidlo píše:prečo na dve veci? :?
Ty budeš asi hodně mladý - :nevim:
Mysteri ti to sice už objasnil - ale dá se to říct i kulantněji: "na hov*no a na nic" :roll:

Měl jsem nedávno po blesku OVP-éčko CTV218 (do SCARTů připojen SAT a DVD - obojí v (_!_) :cry: ) - najdi si jeho sch. - taky je tam použitý modul "prepínač video" (tam aspoň v s.m. je 8O ).
Odešlo na něm několik součástek (mohl bych být i konkretnější - ale poznámky mám v dílně - ale není problém: mohu doplnit). Stejně to ale nelze brát paušálně - co bylo v mém vadné, tu může být dobré a naopak.
I když není stejný, pro inspiraci by postačit měl.
Stačí, když se na něj zadíváš a mělo by ti být jasné, co na něm (po blesku) asi tak mohlo odejít - pak stačí datasheet a ohmetr (na rozum do hrsti jsem zapomněl :oops: ) :roll:
Pochopitelně, že při tom blesku byl ohrožený i procesor, jehož poškození taky nelze předem vyloučit - je ho nutno prověřit (jak už ti bylo ostatně poraděno).
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“