Sony KV-21C5K, chassis FE1 - vypne se a bliká dioda

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Stepanfo
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha

Sony KV-21C5K, chassis FE1 - vypne se a bliká dioda

#1 Příspěvek od Stepanfo »

Mám problém, Sony KV21C5K se po chvíli vypne, dioda bliká dvakrát krátce po sobě. Po vypnutí a zapnutí hlavním vypínačem chvíli normálně funguje. Nemá někdo tušení, čím by to mohlo být?

Název vlákna byl upraven. Killroy

Uživatelský avatar
Stepanfo
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Stepanfo »

Asi vypadává horizontální rozkmit paprsku, před chvílí se obraz na chvíli zúžil se stranami dovnitř.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#3 Příspěvek od Mysteri »

:roll: Opäť jeden taký tajný, nič nenameraný, iba kšeftár.... :wink:
Však ho predaj... http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 13&start=0 8O

Uživatelský avatar
Stepanfo
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Stepanfo »

Mysteri píše::roll: Opäť jeden taký tajný, nič nenameraný, iba kšeftár.... :wink:
Však ho predaj...
Příspěvek nechápu. Mohl by mi někdo, kdo tomu rozumí, říct, jestli amatér má šanci najít závadu a spravit to? Na novou televizi nemám.
Bývá ta závada někde v silové části, která vychyluje ten paprsek, nebo někde v řídící elektronice?
Dá se někde stáhnout servisní manuál na tu televizi?

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#5 Příspěvek od Killroy »

Mysteri píše::roll: Opäť jeden taký tajný, nič nenameraný..
Ano, nic nenaměřeno a poraď te mi co mám vyměnit. Nefunkční TV se totiž špatně prodává.. :roll: Nic, střelím tedy naslepo od boku a na rozdíl od pana Stepanfo tady tuhle informaci rozdám ZADARMO: zřejmě vadný řádek, příčina = studeňák na budicím trafu.. Odpovídající dokumentace, viz Sony chassis FE1. A včíl si študuj, ajť to máš zasloužené..

Amatér ji opravit dokáže, nicméně servisák to umí zcela jistě líp. Avšak zadarmo to rozhodně nebude a v tom si budete rozumět.. :D
Naposledy upravil(a) Killroy dne 07 črc 2011, 22:31, celkem upraveno 1 x.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#6 Příspěvek od Mysteri »

Stepanfo píše:Příspěvek nechápu...
Asi tak: stačí si pozrieť Tvoje aktivity tu.IBA KŠEFT! A po Tvojích názoroch:
Stepanfo píše:...Začíná se mi z některých lidí tady dělat fyzicky špatně. . Vaše narážky, že mi děláte velikou laskavost, když mi tady dovolíte něco prodat, jsou s odpuštěním dementní....
a najmä:
Stepanfo píše:...Takový lidumil, abych do zcela cizího člověka vrazil stovku ...
neviem, prečo, ale ja v Tvojom prípade: Tiež nie som lidumil a preto nemienim vrážať do Teba svoje vedomosti, najmä, keď si aj lenivý si prečítať pravidlá tejto sekcie... :twisted:
HOWGH!

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#7 Příspěvek od Killroy »

Stepanfo píše:...Takový lidumil, abych do zcela cizího člověka vrazil stovku ...
Tím, co jsem napsal o příspěvěk výše, jsem do TEBE, do zcela cizího člověka, vrazil mnohem víc..
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Stepanfo
Příspěvky: 34
Registrován: 09 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha

#8 Příspěvek od Stepanfo »

Prosím smazat příspěvky Mysteri. Jsou Off topic a napadají mně.

Děkuji Killroyovi za radu. Zatím jsem našel servisní manuál, kde jsou jenom schémata, blokové diagramy a průběhy napětí.

O chassis FE1 se mi nic nedaří najít.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#9 Příspěvek od dj_Paul »


Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#10 Příspěvek od kokun »

Stepanfo píše: ... Příspěvek nechápu. Mohl by mi někdo, kdo tomu rozumí, říct, jestli amatér má šanci najít závadu a spravit to? Na novou televizi nemám. ...
Mohl - ale všichni se tu kvůli tobě přetrhnou.
A jaktože na novou nemáš? - z tvých 173 příspěvků, které se točili pouze jen a jen kolem tvých kšeftů, jsi jenom tu (na EB) musel vykšeftovat nejen na jednu 8O
A kolik jsi toho poradil ostatním? - a zadarmo, jak teď požaduješ po nás 8O :cry:
Stepanfo píše:Prosím smazat příspěvky Mysteri. Jsou Off topic a napadají mně. ...
On ten Mysteri má jednu velkou pravdu - jenom ty ji nechceš vidět :cry:
A aby viděli i ostatní ...
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“