Samsung LE27S71B - len zvislé farebné linky

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
storm525
Příspěvky: 17
Registrován: 04 led 2010, 01:00

#31 Příspěvek od storm525 »

Takže update. Vymenil som transformatory na ivertore a TV už po štarte aspoň rozsvieti podsvietenie, ale obraz, alebo prístup do menu zatiaľ chýba. Čo by to mohlo byť?

Ďakujem.

Uživatelský avatar
storm525
Příspěvky: 17
Registrován: 04 led 2010, 01:00

#32 Příspěvek od storm525 »

Update Nr.2:

Po odpojeni datoveho kabla je obraz takz isty, t.z. ze ide len podsvietenie, bez naznaku obrazu....zeby zakladna doska, kedze T-Con je novy?

Vdaka.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#33 Příspěvek od Mysteri »

storm525 píše:No mna zatial ten TV stal 10 € za nove kondenzatory na power board, T-Con kupoval este brat, a kedze sa mu to nepodarilo rozchodit, s vetou:"...ked to chces, prid si po tom, lebo to vyhodim..." mi ho posunul....tak teraz badam a skumam, ako to opravit. :)
Hmm. Ste fakt pokrvní bratia... :wink:
Čo myslíš, čo prenáša ,,datový" kábel? Požičaj si funkčnú placku od suseda, odpoj a uvidíš... :lol: /a sused Ťa potom možno zabije.../
Prístup Tvojho brata a Tvoj je rovnaký, ako prístup tu: http://www.stream.cz/kategorie/110-pat-a-mat

Uživatelský avatar
storm525
Příspěvky: 17
Registrován: 04 led 2010, 01:00

#34 Příspěvek od storm525 »

To Mystery:
Aky postup mal byt podla Teba, Mr. Perfect? Brat menil T-Con po diagnostike z autorizovaneho servisu, kde bola diagnostikovana zavada napajania LCD panelu, a kedze original T-Con stal cosi okolo 200,- € a vymena do 100,-€, zohnal si ho z avelmaku a vymenil. Ked to neslo, vykaslal sa na to.
Ja som si precital nejake fora ohladne poruch samsung LCD, z coho vysla moznost zlych kondenzatorov na power board, tak som ich vymenil, no zostalo cosi s invertorom, kedze podsvietenie sa nezapinalo, vymenil som na nom transformatory, podsvietenie uz funguje.
Preto ta moja otazka, co tam este moze byt, ale na ludi s vedomostami, nie na "Mr. Perfect" kto ma väcsi si dokazujucich, OK?
Dakujem za pochopenie. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“