Napouštění nádržky WC elektroventilem

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od FRANSIMOR »

tak tenhle. http://www.dumtechno.cz/splachovaci-a-i ... podni-3-8/ jinak si vzpomínám že kdysy vyšlo v amatérském rádiu něco právě ona zmíněná automatika do nádržek.proto jsem nad tím pouvažoval.Ale číslo ročník a zda červený či modrý no tak to opravdu nevím.No a možná že to mohlo být v KTE magazínu,ale spíš to amáro protože vím že to bylo dost dopodrobna rozepsaný a fotky.To v KTE byly konstrukce podaný spíš jen jako základ nebo stavebnice.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#17 Příspěvek od kejki »

AmarokCZ píše:Na hodně zaprasený vodě máme odzkoušeno dva typy: něco takového a pak přesně tento. Ten první bezproblémově fungoval tak měsíc, od té doby voda protéká. Ten druhý funguje už mnoho let bez problému, protože u toho prvního je voda uzavírána pouze mechanickým přenosem síly přes plovák.
Tak zrovna ten druhý jsem měl v pražské provozovně a tak jednou ročně začal protékat a musela se vyčistit ta gumová membrána. Vzhledem ke třem toaletám bylo pořád co dělat.

Uživatelský avatar
Hanizek
Příspěvky: 364
Registrován: 01 dub 2009, 02:00
Bydliště: Uganda

#18 Příspěvek od Hanizek »

Tak zrovna ten druhý mám v hajzlu už něco přes rok a zatím nezradil.
Síla bez rozumu se vlastní vahou hroutí (Horatius)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#19 Příspěvek od BOBOBO »

Je úplně jedno , do kterého bordel vleze . :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“