Upload/Download Server

🛑 DOČASNĚ MIMO PROVOZ

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od ZdenekHQ »

MS dokázal pokřivit spoustu standardů, kvůli kterým jsou teď jen a jen problémy s kompatibilitou. :?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#17 Příspěvek od keemo »

@Hill-to kutilstvo by som mozno prelozil ako "DIY" alias do it yourself (urob si sam) :)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

pocitujlasku píše:
alovka píše:Tak to vypadá, že jsem to kódování spravil. To je zajímavé, že jsem u IE nezaznamenal žádný problém. Asi je to kvalitní prohlížeè :prst:
Díky, že jste mì navedli.
Co sa tyka kvality, pomlcim. IE ma standardne win1250 (je to vlastne upravene ISO-8859-2), vsetky ostatne maju utf-8 kodovanie, ktore uz je defacto standard co sa tyka stranok.
U nas pouziva MSIE standardne windows-1250, v inych krajinach zase nieco ich "domace" - podla nastavenia vo Windows. Preto je to nechutny bordel.

Slusni autori (a ja tiez) uz niekolko rokov robia vsetky weby v UTF-8. Pri medzinarodnych weboch je to nutnost - vdaka tomu mozem mat v eBay napisane meno aj adresu s diakritikou. A pri objednavke z Ciny je na balicku pekne vytlacena adresa aj s diakritikou.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#19 Příspěvek od keemo »

kua to de??

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#20 Příspěvek od Hill »

keemo píše:@Hill-to kutilstvo by som mozno prelozil ako "DIY" alias do it yourself (urob si sam) :)
Vidíš, to mě nenapadlo. Dík!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

TO je stejně sranda s tou angličtinou - "kutil" je do-it-yoursefl-man, což je muž, co si to dělá sám... :D

Dnes to raději překládají handy, asi ví proč....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#22 Příspěvek od Hill »

Takže na "How do you do?" (jak si to děláš?) by se mělo odpovídat "All right" (všechno pravou)... hmm

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od CZJKP1 »

Ahoj

Jak sem psal, že mě ten upload nefunguje. Že mě jde nahrát jen do sekce ,,na roztřízení" a když jsem chtěl nahrád do sekce osciloskopy tak to chvilku načítalo a pak se tam objevila uvodní stránka uploadu/downloadu.

Hill napsal že tam včera nahrával info o litovelských reprosoustav a jelo mu to... Nojo, jenže to nahrál do sekce ,,na roztřízení" a to mě jede taky.. Takže nevím, jestli jede nahrávání do těch sekcí co mě nejelo (např měřící přístroje - osciloskopy)

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od alovka »

Všechny tvé pokusy, které jsi posílal na upload tam jsou. Rubrika "Upload na roztøídìní" je tam právì pro pøímé nahrávání, bez odkladu, bez kontroly. Upload do ostatních rubrik, pøestože se Ti v nabídce zobrazí, není publikován ihned, ale až po kontrole administrátorem. To ovšem nìkdy trochu trvá, protože nejsem u poèítaèe každý den.
Vše se kontroluje a správnì zaøazuje, protože všichni víme jak vypadal pøedchozí upload.
Pøi vìtším uploadu než 32M lze velký archív rozdìlit na kupu menších a pak je sem nahrát nebo mi poslat odkaz a já to sem pøenesu. Tvùj upload tam už je publikován...

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od CZJKP1 »

No minulý upload vypadal špatně, byl tam bordel :D, ale lecos se tam našlo zajmavého :)

Díky za tuto informaci. Předpokládám, že se postaráš o to aby to tam nebylo 100x, když už si na tom dáme tak záležet :)

Doplněno:

Jé tys to tam upnul celých těch 256mb, tak díky, díky, díky.

přibalils k tomu ten WinDjView??? Je to ta starší verze. Výhodou je že se neinstaluje, jen spustí.. Ty verze které sou ke stažení součastně už tuto výhodu nemají.
Tato je ze starých časů, ochovávám si jí na diskách, dá se přibalit ke všemu a stačí ji jen spustit.

Jirka

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#26 Příspěvek od jopo166 »

A mne ten stary download nejde vam hej??? kliknem na schemy a sa mi tam take bludi ukažu a žiadne subory

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od otakarv »

Chtěl jsem se zaregistrovat,všechna políčka jsem vyplnil,na mail mi přišlo oznámení ale když jsem kliknul na potvrzovací link tak se dosti dlouho "točilo kolečko" a nakonec mi to vyhodilo tuto tabulku.Co dělám zle?
Když jsem skusil se zaregistrovat znovu tak mi to napsalo že databáze již obsahuje stejné jméno ale přihlásit se tam nejde :roll: .
Přílohy
Výstřižek.PNG
(20.46 KiB) Zatím ještě nestaženo

Uživatelský avatar
alovka
Zakladatel fóra/superadmin
Zakladatel fóra/superadmin
Příspěvky: 286
Registrován: 29 črc 2002, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od alovka »

Ahoj, ... všem co nefungovaly potvrzovací emaily, tak závada nebyla na Vašem pøijímaèi. Odkaz šel na starou IP serveru. Nyní už tam není "èíslo" IP, ale doménový odkaz. Odzkoušel jsem to a bìží to.
Všechny registrace, které nebyly aktivní jsem povolil ruènì, takže pøihlašovací údaje, které jste si vyplnili pøi registraci by mìly fungovat.
Oto, díky za upozornìní.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od otakarv »

Jupíííííí,už je to v pořádku :aplause: :tanzer: ,já skutečně myslel že závada je na mém "přijímači" :lol: .Díky.

Zamčeno

Zpět na „Upload/download server“