Tesla VO32

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EL34
Příspěvky: 604
Registrován: 21 zář 2009, 02:00
Bydliště: Chrast u Chrudimi

Tesla VO32

#1 Příspěvek od EL34 »

Neví někdo co to přesně je? Mělo by to být nějaké ovládání k radiostanicím. Celkem mě překvapilo,že tam jsou dva obvody 8035.
Využití asi žádné?
Přílohy
IMG 042.jpg
(253.99 KiB) Staženo 202 x

Uživatelský avatar
OK2STO
Příspěvky: 426
Registrován: 19 zář 2008, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od OK2STO »

Zdar, je to ovládací skřínka ke stanicím VR32, jež byly určeny pro pásmo 160 MHz, tehdy to byly prototypy, zamýšlel se radiotelefon ve spolupráci s Telecomem v 90 tých létech, pak ,ale přišly mobily a byl tomu konec. Jednu celou soupravu tady mám. Byl k tomu i speciální klíček pro zapnutí, podobný jako byl k policejním stanicím PR31 a VR31 , ale trochu jiný.
Jarda

Uživatelský avatar
EL34
Příspěvky: 604
Registrován: 21 zář 2009, 02:00
Bydliště: Chrast u Chrudimi

#3 Příspěvek od EL34 »

Dík. Potřeboval bych jestli by šlo zjistit, jak by zapojený konektor Napravo od žlutéhu krystalu u MHB8035. Kdysi jsem to odpájel, a už nevím jak ty bylo. To už asi pujde těžko zjistit.(Dráty ke konektoru vedou od přepínače 0,1 na panelu a je jich 12).
Když jsem to před pár lety našel a zapnul, tak z toho začly houkat zvuky policejní houkačky. a fungoval displej. Nic jiného jsem k tomu připojeného neměl.

Uživatelský avatar
OK2STO
Příspěvky: 426
Registrován: 19 zář 2008, 02:00
Bydliště: Ostrava

#4 Příspěvek od OK2STO »

To ti nepomúžu, nemám od toho schémata, musel bych tu skřínku otevřít a podívat se na to. Uvidím, jak bude čas.
Jarda

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Basic »

Blbý že jsi to odpájel. Já to od tebe koupím do sbírky, jinak mám tu celou tuhle VS 32 soupravu úplně novou zabalenou v polystyrénu. Co tedy za to
chceš? Potřebuji to pro vystavení do vitríny.

OK2STO: k těm klíčkům, dostal jsem k té soupravě jeden, a je úplně stejnej jak těch několik ostatních co mám k těm NVKV stanicím.

Uživatelský avatar
OK2STO
Příspěvky: 426
Registrován: 19 zář 2008, 02:00
Bydliště: Ostrava

#6 Příspěvek od OK2STO »

Pro Basic, porovnej si podélnou drážku na boku je jinak umístěná.

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Basic »

Zajímavé, až budu doma, kouknu na to a zkusím ho zasunout do nějaké véerky 31, ovládačku VO32 mám zatavenou z výroby a nechci to rozbalovat.

Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 506
Registrován: 23 pro 2006, 01:00
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Basic »

Opravdu, klíčky jsou rozdílné. Zajímavý že k tomu nedali z výroby duplexer, že by se dodával samostatně?

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“