Plazma LG 42PX2RVA, vadný Y-SUS

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#16 Příspěvek od xxxe »

Mám tu i desky CTRL pro 42V7 jestli máš stejnou,možná budeš potřebovat taky.
Přílohy
P1050517.jpg
(157.64 KiB) Staženo 135 x
P1050516.jpg
(160.02 KiB) Staženo 142 x

Uživatelský avatar
HiGhLaNdEr
Příspěvky: 912
Registrován: 08 bře 2005, 01:00
Bydliště: Českobudějovicko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od HiGhLaNdEr »

v záruce se měnili obě desky a ctrl i pokud byla vadná jen jedna z nich.

Uživatelský avatar
sedenka
Příspěvky: 53
Registrován: 30 zář 2006, 02:00
Bydliště: Ostravsko

#18 Příspěvek od sedenka »

Prodává se celý kit (Z,Y a CTRL) . Ptal jsem se na to výše . Jenže chtějí za to přes 6tisíc. Soused śe už s ní rozloučil a koupil si novou . Tuhle chce dát do světa , ale já bych to rád rozlousknul .

Uživatelský avatar
sedenka
Příspěvky: 53
Registrován: 30 zář 2006, 02:00
Bydliště: Ostravsko

#19 Příspěvek od sedenka »

Takže jsem využil nabídku XXXE a vyměnil jsem hybrid na Z-SUS . Plazma najela , napětí sedí . Uvidíme jak dlouho. Ještě po radě kolegy XXXE na víko nainstaluji ventilátorky .

Díky všem zúčastněným. :D

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#20 Příspěvek od KUBO »

xxxe píše:Jenže to ničím nemůžu sundat!Horkovzduch nestačí a pájka s kalafunou a odsávačkou taky ne.Prozraď jak to dostat dolů a nepoškodit. :(
Ja nanesiem na každý vývod hybridu nový olovnatý cín a odsávačkou ZD-915 nahriatou na 430°C to pekne odsajem na prvýkrát bez poškodenia prekovov.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#21 Příspěvek od dred »

Oživím trochu túto tému.
Podarovali mi na súčiastky plazmu LG 42PX2RVA . YSUS je v skrate, ostatné napätia a obvody po odpojení konektora VS nabehnú. Je pravidlom,že vždy na doske YSUSu sa niečo odpáli v tom hybride pod veľkým chladičom?
Doska je Y-SUS BOARD 6871QYH045C. Až by ju niekto mal z nejakého podobného vraku,mal by som záujem - samozrejme za dobrú cenu.Novú tam nechcem dávať...TV bol vyrobený tuším v r.2005
Prípadne ak by mal niekto záujem o dosky z tohto TV,alebo aj celý .... dohodneme sa. :wink:

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#22 Příspěvek od mi-ro »

Ne, není pravidlem, že se VŽDY odpálí něco v tom hybride. Ale je to jedna z nejčastějších závad. Z toho důvodu většinou končily plasmy na SD. Proto bude dobrých Y-Susů chronický nedostatek. A to že se v záruce měnily obě desky současně, nebude náhoda.
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“