Panasonic NV-J30EE

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Panasonic NV-J30EE

#1 Příspěvek od durkovic »

Uz sa mi podarilo opravit natahovanie pasky za pritl. kladku.ale este stale stojim na tom ze ked zaradim PLAY tak sa paska ani nedotiadne za hlavu a uz sa aj vracia spät do zakladnej polohy.pacitadlo pasky taktiez nefunguje,ani pri pretacani.ale vsimol som si ze pri zaradeni PLAY sa posunie pocitadlo o jedno cislo dalej.neviem skade sa snima impuls pre pocitadlo.na cidlach mam vsade napätie. mohol by byt vadný mode switch?Mal som ho uz rozobrany vycistil som ho a napruzil kontakty.

Prosim o rady. dakujem
Naposledy upravil(a) durkovic dne 24 zář 2006, 16:18, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
1010
Příspěvky: 208
Registrován: 05 úno 2006, 01:00

Re: Panasonic NV-J30EE

#2 Příspěvek od 1010 »

durkovic píše:Mam tuna toto video problem je v tom ze video pri zaradeni play nedotiahne pasku az uplne za hlavu a teda sa paska vracia ihned späť do zakladnej polohy. pri zaradovani play by sa mal odtacat aj pravy unasac ale ten stoji taktiez nefunguje pocitadlo ani pri pretacani.

Este jena otazka:po vlozeni kazety sa vysunie taky valcek ktory natiahne pasku,len teraz neviem ci to ma natiahnut pred pritlacnu kladku alebo az za nu.mohli by ste mi s tým niekto poradit. PROOOSSSSSÍÍÍÍMMMM

Prosim o radu na co by som sa mal zamerat. (cidla som uz vycistil)

Dakujem za rady a odpovede.
Koukni na mode přep.,časování mechaniky,je toho víc.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Panasonic

#3 Příspěvek od LOYZA »

Pokud opravdu je mode OK, pak zase zdroj kondíky, raději všechny nové! Pokud ani toto nepomůže, pak je možné že opto pod unašeči je špinavé a nebo nefunkční. Jedno neposlušné mám taky kde je vadný IO proces. který dovolí přehrávat ale nikoli nahrávat!

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

re

#4 Příspěvek od durkovic »

Tak v mojom pripade nedovoli ani nahravať ani prehravať

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Panasonic NV-J30EE

#5 Příspěvek od LOYZA »

Nepíšeš, jestli jsi udělal co jsem se ti pokusil poradit. Ještě k mode. Máš ho opravdu i ve správné poloze? Ještě se podívej na jednu věc. Nevím jestli to 30ka má taky, ale vpravo z boku šachty je taky (je li to tedy tam) taky mode přepínač a taky už jsem to musel párkrát vyndat, opatrně rozebrat a vyčistit a napružit. Podobnou závadu ještě dělal jeden model a tam byl vadnej kapstan! Tak hodně zdaru!

195.22.36.19

#6 Příspěvek od 195.22.36.19 »

Lefty píše:Chtìl jsem jen poznamenat, že velmi èasto bývá prasklá spojka load motoru VPD1434 a nebo lišta mechaniky VXL2307, ale nejsem si jist zda je to konkrétnì u tohoto modelu.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “