Panasonic TX-28W3C, chassis EURO1, vertikál

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
elblaza
Příspěvky: 54
Registrován: 06 kvě 2006, 02:00
Bydliště: ZÁPADNÍ ÈECHY

Panasonic TX-28W3C, chassis EURO1, vertikál

#1 Příspěvek od elblaza »

POTŘEBOVAL BYCH PROSÍM RADU OHLEDNĚ PANASONIKU TX-28W3C.
BYL TAM VADNÝ VERTIKÁL TDA8175,DAL JSEM MÍSTO TOHO NĚJAKEJ KIT Z NEDISU ASI ZA 300,-.JE TO MYSLIM TDA8172 A NA NĚM PŘIPLÁCNUTEJ MALINKEJ PLOŠŇÁČEK S NĚJAKEJMA ODPORAMA A DIODAMA+VÝMĚNA ELYTU MEZI PINEM 3 A 6 ZA 2200MIKRO.S TIM SE TV ROZBĚHNE.ALE OBRAZ JE VERTIKÁLNĚ DOST MALEJ,DOLE PRUH ASI 15CM A NAHOŘE 10CM,LINEARITA ÚPLNĚ V P****.HORIZONTÁLNĚ JE TO VĚTŠÍ A MÁ TO PODUŠKU SMĚREM VEN,JAKO SUD.NAPĚTÍ JSEM MĚŘIL,TY JSOU DOBRÝ,AŽ NA +/-20V,TAM JE ASI 17V.JINAK NASTAVENÍ V SM JDE,ALE NE TOLIK,KOLIK BYCH POTŘEBOVAL.DÍKY PŘEDEM ZA RADY.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

A pročs tam nedal TDA8175?
A víš, co odpálilo to původní TDAčko?
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

Nevím, proč hned něco měníš v SM.
Napřed přece musí vše kolem být hardwarově v pořádku, jak správně podotkl Metalgod. A pak často ani není proč do SM lézt.

Uživatelský avatar
elblaza
Příspěvky: 54
Registrován: 06 kvě 2006, 02:00
Bydliště: ZÁPADNÍ ÈECHY

#4 Příspěvek od elblaza »

SAMOZŘEJMĚ ŽE NEMUSIM HNED DO SM.ALE VYZKOUŠIM TIM ALESPOŇ,ŽE JSOU TY KOREKCE FUNKČNÍ.A JINAK TO TDA ORIGO NEDIS NEMÁ A V AME MI ŘEKLI NA OBJEDNÁVKU ZA CCA 1500,-.JDE MI O TO,JESTLI MÁ TEN NEDISÁCKEJ KIT NĚKDO VYZKOUŠENEJ V TOMHLE CHASSIS.AME MÁ PŘÍMO DO PANASONICU TAKY KIT URČENEJ DO TOHOTO CHASSIS ASI ZA 520,-,ALE ABYCH NEOBJEDNAL ZBYTEČNĚ.A TAKY SI MYSLIM,ŽE S TIM V ROZMĚREM A LINEARITOU TEN KIT SOUVISET MŮŽE,ALE ŽE BY TO OVLIVNILO TO HOR. ZKRESLENÍ,TO ASI NE.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#5 Příspěvek od 555 »

s dovolením navážu na toto vlákno...mám tu samou TV. TDA8175 je rozstřelen....samozřejmě sám od sebe se nerozstřelil...zatím jsem nepřišel na příčínu odchodu ale na to se přijde...hlavní věc proč sem píšu je,jestli v této TV máte odzkoušen TDA8177 (s úpravou obvodu) anebo s tda8172......

jelikož origo tda...stoji přes 200kč a + pošta ještě a to se mi vůbec nevyplatí
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“