Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora? (zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Holly
Příspěvky: 187
Registrován: 24 srp 2008, 02:00
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

#316 Příspěvek od Holly »

Zdravím
sice to není přímo SD...
jdu si takhle po práci s pejskem na pravidelnou noční procházku a co nevidím pohozené u popelnic. Někdo vyhodil takové krásné video i s DO. Vzal jsem ho domů, mrknul do něj jestli tam nebude nějaká viditelná závada, zapnul a krásně na mě začly blikat hodiny, vložil jsem kazetu a světe div se, ono to hraje a obraz je slušný, dokonce funguje i nahrávání. DO je jako nové a s bateriemi DURACELL taky funkční...


http://obrazku.cz/obr706132_1002844.JPG
http://obrazku.cz/obr706130_1002841.JPG
Asi jsem degen a neumím česky, tak se na mně nezlobte!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#317 Příspěvek od kejki »

Myslím, že Jíčinské muzeum asi taky chodí nabírat na SD - http://hobby.idnes.cz/foto.aspx?r=hobby ... C_1872.JPG

Uživatelský avatar
milan222
Příspěvky: 1460
Registrován: 20 črc 2009, 02:00
Bydliště: trutnov

#318 Příspěvek od milan222 »

kejki píše:Myslím, že Jíčinské muzeum asi taky chodí nabírat na SD - http://hobby.idnes.cz/foto.aspx?r=hobby ... C_1872.JPG
tyjo... ty sttoje bych chtel mit doma...
ta elektromotokara se mi libi, ale musim tam zajet. jedeeme tam tedkom pro rozvadec. dokdy tio tam maji?
bez elektronek se neobejdu!
muj lampovej zesik: http://www.youtube.com/watch?v=KxOvbN_5xiY

Uživatelský avatar
milan222
Příspěvky: 1460
Registrován: 20 črc 2009, 02:00
Bydliště: trutnov

#319 Příspěvek od milan222 »

pida_m píše:to nikkto: trošku jinak, ale pokud se chováš slušně, tak se lze dohodnout.
- nesmíš dělat nepořádek
- nebrat cokoli z kontejnerů z již rostříděným matrošem
- prvotní (příjmové) kontejnery se dělí na druhy, třeba : Monitor und Fernsehens, PC...
- nejde to: přijít tam a začít hrabat.
- jde to: zajít do kanclu s lahví (třeba v Mittelfranken maj rádi Becherovku) a vysvětlit, že scháníš nějakou součástku a jestli se můžeš podívat.
- na místě nic nerozebírat, brát vždy celé zařízení. Cokoli odvezeš celé jim šetří práci, nemusej to rozebírat a třídit.
- pokud chtějí (dělňasové) něco pro sebe opravit, snažit se vyhovět
nojo... ale jak to mam udelat jja kteremu neprodaj ani alkohol ani cigara, auto nemam jen elektrokolo...
netusite jak to je v trutnove na SD? myslim ten na zelence. jinej neznam. potrebuju programator k pracce...
bez elektronek se neobejdu!
muj lampovej zesik: http://www.youtube.com/watch?v=KxOvbN_5xiY

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#320 Příspěvek od BOBOBO »

Kdo mi poví co našel na SD bobobo ? Jo , již pomalu budeme i zde končit . Cestou přes lidi byl "problém" , tak nyní už je zde kontejner elektroodpadový a k tomu ještě kontejner na železo . Takže kupička se železem se dala prolustrovat , s kontíkem je konec .
Přílohy
DSC01619-1.JPG
(64.08 KiB) Staženo 44 x
DSC01619.JPG
(66.06 KiB) Staženo 63 x

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#321 Příspěvek od rnbw »

Kabel k Siemens ST55.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#322 Příspěvek od otakarv »

Tak já jsem předevčerem potřeboval na propojení pár kousků drátků,doma mám toho plno jenomže jsem u mámy a tu nic není.Rozhodl jsem se pro klasickou variantu-Sběrný dvůr :D a vyplatilo se.Krom dvou funkčních napáječů(zrovna jsem potřeboval nějaký zdroj)jsem našel kalkulačku.Pouze je potřeba poopravit kontakty dislaye,jinak plně funkční.
Přílohy
Obraz012.jpg
(64.03 KiB) Staženo 48 x

Uživatelský avatar
dudo02
Příspěvky: 981
Registrován: 27 úno 2007, 01:00

#323 Příspěvek od dudo02 »

Dnes som cakal na kolegu pred kancelariou a smejdil som okolo velkej kuky-niekto zrejme vyprataval nejaku kancelariu...A po miernom prehrabani som ulovil monitor LITEON a scanner CANNON-oba funkcne bez znamky nejakej zavady...Ak by som sa nehanbil,dobre sa v nom prehrabat,kto vie,co vsetko by sa tam naslo... :idea:
Přílohy
xxx.jpeg
(283.56 KiB) Staženo 65 x
Naposledy upravil(a) dudo02 dne 04 srp 2011, 18:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#324 Příspěvek od rnbw »

Minule sme v robote upratovali na povale. Mam odtial Iomega Zip (internu+diskety) a Iomega Jaz. Dalej 4 CD mechaniky (jedna historicka - CDU33A) a PC repraky (treba opravit). Este su tam dva scannery, veza SHARP, nejake zvysky PC (a Compaq PC s integrovanym monitorom) a kopa mobilov - takze mam co nosit :)

Nefunkcne CRT monitory som nechal vyhodit...myslim, ze by sa dali opravit vsetky, ale nikto by ich nechcel :(

Uživatelský avatar
prexip
Příspěvky: 191
Registrován: 27 led 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Lipno

#325 Příspěvek od prexip »

dudo02 píše:Dnes som cakal na kolegu pred kancelariou a smejdil som okolo velkej kuky-niekto zrejme vyprataval nejaku kancelariu...A po miernom prehrabani som ulovil monitor LITEON a scanner CANNON-oba funkcne bez znamky nejakej zavady...Ak by som sa nehanbil,dobre sa v nom prehrabat,kto vie,co vsetko by sa tam naslo... :idea:

To si děláš legraci. Tak krásné věci. Já shánim lcd jakou dobu a nic. U nás ve sběrnym dvoře maj jenom tak otevříno. :zly:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#326 Příspěvek od rnbw »

V Hornbachu v elektroodpade som nasiel programovatelny dialkovy ovladac Logitech Harmony 525 a ISA sietovku DEC EtherWorks DE205.

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#327 Příspěvek od kewin »

kontejner na elektrodpad no problem stači si koupit nasadu na smetak a šikovnou skobičku nebo očko vlezt na kontejner a lovit a když je plnějši tim lepe :-) dnes jsem takto vytahl autoradio sencor na cd mp3 usb zatial odloženo o vikendu na to mrknu :D

Uživatelský avatar
Tiger_T
Příspěvky: 124
Registrován: 19 srp 2009, 02:00
Bydliště: Čučice
Kontaktovat uživatele:

#328 Příspěvek od Tiger_T »

kewin píše:...vlezt na kontejner a lovit ...
Hlavně lov opatrně! viz:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... 12&start=0

Uživatelský avatar
Marcel21
Příspěvky: 103
Registrován: 12 zář 2010, 02:00

#329 Příspěvek od Marcel21 »

Ja som už na smetisku našiel funkčny imp. zdroj 12V 5A , 35V 8A , 2 tlačiarne asi 5 TV čo som dal dokopy a TESLA MERKUR funkčny alebyvam v panelaku tak mam dosť problemi z miestom a tiez to že sa mi malokedy podari prisť včas lebo tu u nas všetko roztrepu naši .... spoluobčania a keď pridem do elektrotech. obchodu a zaroveň servisu kusok od nás a zhaňam niaku staršiu sučiastku ani podľa označenia ani keď im ju ukažem mi povedia že to vživote nevideli. Mal by sa založiť nejaky podnik ktory by na objednavku vyrobil akukoľvek elektro sučiastku , kryt , obrazovku , elektronku, ...

Aj teraz tu boli zberne dni tak som šiel hneď rano tak som si doniesol TESLA
UHF konvertor , dve TESLA telky čiernobiele keď na ne budem mať viac času
sa do nich pustim ale maju nad 30 rokov takže kondy budu zrele na smetisko a len dufam že sa mi podari zregenerovať obrazovky inak vyzualne su ok a aj kanalove voliče su ok. Potom ešte jeden paskovy magneťak a dve radia.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#330 Příspěvek od jano2 »

Syn mi doniesol z Danska,tohto starčeka,no chyba pritlačna kladka.Poradte,prosim,kde by sa dala splašit.Vdaka.
Přílohy
IMGA0001.JPG
(110.04 KiB) Staženo 67 x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“