AEG Lavamat 72850 CS, nedokážu to pochopit!!

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

AEG Lavamat 72850 CS, nedokážu to pochopit!!

#1 Příspěvek od tatramacek »

Budu Vám asi připadat za vola,protože vím jak to chodí ale dost mne to překvapuje.. Mám doma automatku AEG lavamat 72850 CS a po roce a půl kdy se na ni pralo - s toho stála ty tři mesíce - ji začali hučet ložiska bubnu !!!
Myslel jsem si že pračka která stojí 14000 - před tím rokem a něco už něco vydrží.. Teď nejspíše všichni hrajou na design výrobku ať si nalákaj ty zákazníky.. ale kvalita je absolutne v pi.... zlatej indesit,ariston.. tam kdyz se neco posere i za kupní cenu okolo 7000 tak Vás to opravdu mrzet nebude a určitě vydrží i déle než podělaný AEG - elektronika s Číny atd.. Prostě no comment

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#2 Příspěvek od mirosne »

Proste je to tak. :cry:
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Davidus »

já to chápu, co chce většina to dostane, co nejvíc mega hyper funkcí za nejnižší cenu :)
otec si koupil mikrovlnku disponující "šestým smyslem" a stejně mi v ní ten moukový párek rupne :roll:

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od petus »

třeba ten párek nemá šestý smysl.
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#5 Příspěvek od helios »

Šiesty zmysel kontroluje prednostne koniec záručnej doby. :lol:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#6 Příspěvek od tatramacek »

kluci,kdybych tu pracku chtel dat dokupy - jako servis v zarucni dobe.. nemam zarucak ale jen uctenku od koupe.. s datem prodeje.. uznaj mi to ?

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od petus »

ano projde.Teda mě to prošlo u všech reklamací
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od jezevec »

Pračku reklamuj u toho prodejce, kdes ji koupil. Paragon stačí, kdyby se cukali, nedej se.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#9 Příspěvek od Eleman »

Při reklamaci na prodejně by to nemusel být problém. K celé řadě výrobků se dnes nedává záruční list a nahrazuje ho prodejní doklad. Dokonce je to na některých natištěno, nebo je zákazník na toto upozorněn u pokladny při placení.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#10 Příspěvek od tatramacek »

a kdybych si stal za vymenou kus za kus anebo vraceni penez.. pripadne koupe jineho modelu.. na to by meli pristoupit.. kupoval jsem ji v OKAY dne 27.3.2010. Stejne by se mi hodila mensi.. bydlime v byte ctyri.. a ta lavamatka se mi nevejde do koupelky.. futra maj presne 60 cm.
případně jakou pračku koupit - uvažuju o Whirlpoolce..
V Holešově je prima servis a Whirlpoolky jsou pěkne a myslim si že spolehlivější.. Za malo peněz hodně muziky.. NIKDY AEG.. A to mati ma aeg lavamat 47330 - další pohřebiště asi..

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#11 Příspěvek od Eleman »

No to záleží na dohodě a vstřícné přístupu prodávajícího. Běžné pořadí je toto:
1. Oprava výrobku. Není-li možná tak
2. Výměna výrobku za stejný. Není-li v prodeji tak
3. Výměna výrobku za jiný stejných vlastností (+ ev. doplatek) nebo vrácení peněz a ev. nákup výrobku jiného.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#12 Příspěvek od Atlan »

no j a to vidim na KOYO ložiska a bude pokoj.... Dufam že to zreklamuješ k spokojnosti.... to mi pripomina ze mam pracku za par E... direct drive.... no už sa tešim....

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#13 Příspěvek od tatramacek »

cetl jsem si na tu mrdku recenze a dost se tam sere ta elektronika rizeni motoru.. - je to 3f klasicky motor s kotvou nakratko rizeny frekvencnim menicem ktery ma i zrovna za ukol delat s jedne faze tri faze.. nevim.. zklamalo mne to a to jsem si pred rokem myslel ze vydrzi aspon 5 let... uvidime kucíí - dám pak echo.. kdyztak si budu stát za tím,ze pracku opravit nechci a at mi vrátí penize - to je moznost nebo ne ? :( muzu se timto branit..

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#14 Příspěvek od scorpions-cz »

nárok na vrácení peněz nebo výměnu za jiný spotřebič máš až po 3 stejných závadách.

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#15 Příspěvek od tatramacek »

oki dekuju za nazory.. takze zitra zavolam do elektra a domluvim se s nimi na vsem.. a pak dam vedet..

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“