AEG Lavamat 72850 CS, nedokážu to pochopit!!

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

scorpions-cz píše:nárok na vrácení peněz nebo výměnu za jiný spotřebič máš až po 3 stejných závadách.
Je to maličko jinak - 3x stejná závada, nebo 4 různé, provoz znemožňující závady po dobu záruky - pak je nárok na výměnu kus za kus nebo odstoupení od koupě = volba je na zákošovi, prodejce nesmí nutit využít jen jednu možnost.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
makino
Příspěvky: 254
Registrován: 20 dub 2008, 02:00

#17 Příspěvek od makino »

Ja to pochopiť dokážem, poddimenzované súčiastky, na hrane únosnosti. Predvčerom som robil práčku Candy, stará 4 roky, spálený sieťový spínač, dimenzovanie slabšie ako na obyčajných vypínačoch na osvetlenie a to je v tom špirála 2,2kW, motor, elektronika. Všetky káble 1,5mm2 a je to na viac zaťažovaných aj vidno. Nový spínač stojí 27€, nič v ňom extra nie je, obyčajný kolískový spínač s aretáciou. Keď som sa spýtal čo je to za cenu bolo mi povedané : to viete, Candy za kvalitnú značku sa platí! Vyriešil som to tak, že som zrušil rovnaký spínač polovičného prania ktorý som dal miesto sieťového spínača,
Naposledy upravil(a) makino dne 14 srp 2011, 23:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#18 Příspěvek od tatramacek »

Jako rozumíš.. Já když sem tu pračku vybíral tak mi okamžitě padlo do oka její dobré zpracování,sexy displej a proste ta mohutnost a tichý motor. máma s ní byla nadsena.. A já též že jsem udělal dobrou koupi díky tomu že renomé značky AEG je prostě "nej"
Já vím. Ty co si to tady budou číst - ať už registrovaní nebo ne.. Odradím od koupi této mašinky.
Opravdu si kupte radši levnější pračku tam cca do 10 000 kč která vypere dobře a opravy nepřijdou tak draho..
TA AEG ma velkej buben a ložiska malá.. nevím.. uvidím co mi řeknou v servise

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#19 Příspěvek od BOBOBO »

No záruka už jen pár měsíců , budou se to snažit nejspíše oddálit , v tom případě je třeba se nedat a vracet po špatné opravě ihned , třeba druhý den . No mne se snažili přesvědčit až po čtvrtém přinesení stejné závady . Ono jde o to , že oni napíší , co opravovali a tak i servis rozhoduje , jak budou závady ohodnoceny .

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#20 Příspěvek od tatramacek »

Volal jsem do elektra kde mi na základě účtenky vyplněj od Electroluxu záručák a pak normálně volat servisu.. Do něj sem taky volal a potvrdili mi ten záručák který bych měl mít,bo s účtenkou asi neuspěji.. Ale jinak prej není problém.. Tak šup. Valím pro záručák a díky za změnu názvu vlákna :-)) Taky mne to mohlo napadnout ale v objektu nervů mne to tak nějak vypadlo :-D

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#21 Příspěvek od tatramacek »

takze zarucak mam a dojede mi opravar na vymenu lozisek :-)

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#22 Příspěvek od tatramacek »

Takže pračka doma.. Ložiska,gufero a kříž bubnu padli za vlast. Teď se mi zdá být i více stabilnější :-)

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“